2726

‏اگه بری بچه از پرورشگاه بگیری می‌فهمی چقد سخت می‌گیرن

از لحاظ مالی تامین هستی؟

سلامت جسم داری؟بیماری سخت یا واگیردار

سلامت روح و روان چی؟

ولی وقتی می‌خوای بچه‌دار شی معیاراش اینه:

ازدواج کردیم خب باید بچه‌دار شیم دیگه

سنم داره میره بالا بچه‌دار شیم

همه بچه دارن ما هم داشته باشیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب مگه چیه؟؟

بهترین راه اینه که بعد ازدواج وضع مالیت متوسط باشه چند جلسه مشاوره بری.بیماری هم که کسی دیوانه نیست با بیماری صعب العلاج بچه دار بشه که 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

امروز تو یه تاپیک دیدم خانمه نوشته بچه ام میره مدرسه حوصله ام سر میره بچه دوم بیارم عده ای هم میگفتن بیار😐

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل

کلا بچه دار شدن تو این دوره سخت شده  دکترای نازاییی و سقط مکرر  درامد دارناااا

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

من تا قبل تز بچه دارشدنم نمیدونستم.

البته بچه من پنج هفته زود اومد که به مراتب دقت و حوصله بیشتری از بقیه بچه ها لازم داره

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

بیشتر اعصاب میخواد تا مسئولیت

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
خب مگه چیه؟؟ بهترین راه اینه که بعد ازدواج وضع مالیت متوسط باشه چند جلسه مشاوره بری.بیماری هم که کس ...

دلیل بچه دار شدن مهمه 

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل
2706