2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
متخصص داده یا عمومی  من دخترم یا تب نمیگیره یا وقتی تب گرفت کدین هم جواب روش نمیده دکتر اطفال ...

متخصص بود 

درمانگاه کودک بردمش 

ولی همشون انگار تازه کارن 

متخصص بود  درمانگاه کودک بردمش  ولی همشون انگار تازه کارن

من دخترم ٩سالشه هفته پيش به شدت مريض شده بود و پهلوش دردداشت شربت برفن داد دكتر البته بايد  و خودمم شربت استامنوفن ميدم 

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
بهش بدید ولی هر ۴ساعت ندید وقتی تبش خواست شروع بشه بهش بدید ببینید چند ساعت طول میکشه تا تبش دوباره ...

الان ۳ روزه تب داره 

ایبوپروفن ۵ سی سی میدادم دکتر گفت کم بود 

2714

متخصص اطفال به من گفت قرص روی تب زیاد جواب نمیده چون کدین دادم دخترم فایده نداشت گفت بیشتر حکم مسکن برای درد داره تا تب بر حالا شما امتحان کنید ولی نترس مثل همون قطره یا شربت استامینوفن هستش

متخصص اطفال به من گفت قرص روی تب زیاد جواب نمیده چون کدین دادم دخترم فایده نداشت گفت بیشتر حکم مسکن ...

ندادم بهش 

همون ایبوپروفن دادم 

یه چرک خشک کن داد  کلاویسیلین ای سی ۶۴۳

نمیدونم خوبه واس بچه ۶ ساله یا نه 

الان ۳ روزه تب داره  ایبوپروفن ۵ سی سی میدادم دکتر گفت کم بود

تب خیلی بده ما توی مسافرت دخترم تب کرد دوبار بردم دکتر شیراز هرچی میگفتم بابا دختر من هر چندمدت یبار اینطوری میشه دکترش میگه عفونت حلق هستش انکاری به بعضی چسزا حساسیت داره زیر بار نرفتن یه شربت دادن فایده نداشت اومدیم خونه مون توی ۴۸ ساعت ۴بار بردیمش دکتر که اخر سر یه دکتر عمومی توی یه درمانگاه گفت غیر طبیعی هستش احتمالا خونش عفونت کرده ازمایش دادیم تا اره عفونت داره یعنی اگه از اول حرف ما رو گوش داده بودن این بلا سرش نمی اومد 

تب خیلی بده ما توی مسافرت دخترم تب کرد دوبار بردم دکتر شیراز هرچی میگفتم بابا دختر من هر چندمدت یبار ...

وای ترسیدم ...

من به دکتر گفتم نیاز به ازمایش نداره گفت نه مشخصه سرما خوردگیه و سینوزیته 

اب ریزش بینی و تب و سرفه 

ندادم بهش  همون ایبوپروفن دادم  یه چرک خشک کن داد  کلاویسیلین ای سی ۶۴۳ نمیدونم خو ...

دفعه های بعد بگید براتون قرص بنویسه جایی شربت اثرش خیلی بهتره برای دادن هم اذیت نمیشید مخصوص بچه ها  این شربت چرک خشکن هم خوبه بهش بدید نزارید عفونت بیشتر بشه چون تب علایم عفونت هستش

2706