2410
2553

من یکی اینکه سرماییه یا گرمایی؟!خودم سرماییم.از گرما بدم میاد.خیلی عذاب میکشم سر این جریان. یکی اینکه شکمو یا نه! خسته شدم از آدمی که فکر و ذکرش غذاست! یکی دیگم اینکه خوش سفر باشه.تف نکنه.دهنش صدا نده موقع غذا خوردن.به لباس پوشیدنش اهمیت بده

خواستم ی چیزی بگم

یهو فک کردم دیدم شوهرمو خیلی دوسدارم دلم نیومد چیزی بگم 

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دهنش صدا نده رو خوب اومدی..من با داداشش این مشکلو دارم..کلا شوهرمو هزار بارم برگردم انتخاب میکنم ولی چیزیش که رو مخمه اینه که در مقابل خانوادش خیلی کوتاه میاد میذاره هرکاری میخوان بامون بکنن

من اگه برگردم عقب باز شوهرمو انتخاب میکنم ولی اخلاقشو بعضی وقتا دوس ندارم کاش بهتر میشد

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2714

پول داره خونه داره اخلاق داره شعور داره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

من هزار بارهم برگردم عقب دوباره با این ازدواج میکردم هیچ ایرادی نداره از نظرم عاشقشم الانم چهارده ساله ازدواج کردیم هر روز هم بیشتر از دیروز به هم وابسته میشیم 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 

فقط به خانوادش و به خصوص مادر و خواهرش دقت میکنم و حتی باهاشون زمان میگذروندیم. چون مادر عاقل شوهر فهمیده تهویل میده.هیچ کس نبود بهم بگه.از همینجا داد میزنم

خدایا ناامیدم نزار
2706