1464
1459

من یکی اینکه سرماییه یا گرمایی؟!خودم سرماییم.از گرما بدم میاد.خیلی عذاب میکشم سر این جریان. یکی اینکه شکمو یا نه! خسته شدم از آدمی که فکر و ذکرش غذاست! یکی دیگم اینکه خوش سفر باشه.تف نکنه.دهنش صدا نده موقع غذا خوردن.به لباس پوشیدنش اهمیت بده

خواستم ی چیزی بگم

یهو فک کردم دیدم شوهرمو خیلی دوسدارم دلم نیومد چیزی بگم 

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر زود تر‌ پر شو میخوام دخترمو صحیح و سالم‌ بغل بگیرم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

خواستم ی چیزی بگم یهو فک کردم دیدم شوهرمو خیلی دوسدارم دلم نیومد چیزی بگم 

سلام 

عشقتون پایدار عزیزم❤

دو توصیه به خانم های متاهل👇                               1 ) هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید، شما یکی از آنها هستید.                                                  2 ) هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید، همسرتان یکی از آنهاس☺
1473

دهنش صدا نده رو خوب اومدی..من با داداشش این مشکلو دارم..کلا شوهرمو هزار بارم برگردم انتخاب میکنم ولی چیزیش که رو مخمه اینه که در مقابل خانوادش خیلی کوتاه میاد میذاره هرکاری میخوان بامون بکنن

بهم رسیدیم.....................♥️
1334

فقط به خانوادش و به خصوص مادر و خواهرش دقت میکنم و حتی باهاشون زمان میگذروندیم. چون مادر عاقل شوهر فهمیده تهویل میده.هیچ کس نبود بهم بگه.از همینجا داد میزنم

خدایا ناامیدم نزار
1476
من اولین سوالی ک میپرسم اینه ک در کابینتارو باز کنه آیا بعدش میبده؟؟؟؟😫😫 نخندین خو خسسسسستم خس ...

شوهر منم در هیچیو نمیبنده  کابینت، یخچال، در هال!

ولی یه چیزی بگم... وقتی نباشه (منظورم سفره زنده باشن همیشه) از اینکه در همه کابینتا و اتاقا و حموم و دستشویی بسته ست دلت میگیره.

1331