2726
عنوان

چقدر دیر فهمیدم دوسم داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2386 بازدید | 141 پست
خب این نظرتوئه اون از لحظه لحظه زندگبش لذت میبره دیدم که میگم یه مدت شبانه روز باهم چت میکردیم از ...

من نظری ندادم که...

گفتم چطوربه عشقش رسید؟؟؟

من چندین ماهه ندیدمش حتی یروزم ازفکرش غافل نیستم..جزاون هیچی تومخیله ام نیست...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما که بخیل نیستیم تجربه هم  اریم به مدت مدید الانم باهم خیلی خوبیم ولی عشق جانسوز نداریم چون کا ...

خب دیگهدهر کسی یه مدلیه

ولی اون ۷ساله که عاشقشه هنوزم میگه حس همون روز اول رو دارم

معتاد اینترنت بود ولی وقتی شوهرشو میدید اصلا انلاین نمیشد😁

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2728
من هیچوقت عاشق نشدم اصلا درک نمیکنم فقط شوهرمو دوس دارم همین😕

عشق خیلی شیرینه چشم انتظاریاش دلتنگیاش بیقراریاش وقتی میبینیش دست و دلت میلرزه تجربه فوق العاده ای بود واسم مخصوصا اینکه بعد۳سال از عشقم پشیمون نشدم و هر روز عاشقتر میشم

الهی بگردم    

خدانکنه عزیزم...

خیلی داغونم به همه سپردم برام دعا کنند.‌.

حتی به خدا گفتم فقط تا قبل ازسال ۹۹صبرمیکنم بهم برگردونیش وگرنه کار دست خودم میدم😔

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
من نظری ندادم که... گفتم چطوربه عشقش رسید؟؟؟ من چندین ماهه ندیدمش حتی یروزم ازفکرش غافل نیستم..جزا ...

فک کنم اشتباه ریپلایت کردم یا تو اشتباه متوحه شدی

اون به یه نحوه ی عجیب غریبی پاشو به خونه شوهرش باز کرد

واقعا اون همه انگیزه و انرژی و تلاش برام باور نکردنیه

تگش کن شاید وقتی اومد سایت باهات حرف زد

نه بابا دیونه بازی در نیاری

یه حالت پوچی دارم...

احساس میکنم کل زندگیم بدون اون مگمفت نمی ارزه...

من این ماه ها و این روزا رو به امید برگشتنش دارم میگذرونم...

میگم نکنه دیگه نتونم صداشو بشنوم یهو میترسم از آینده..

خیلی معلقم

خوشبخت بمونید درکناز هم 

ممنون عزیزم شمام به خدا توکل کن  خودت و طرفت اهل نماز خوندن هستین یه ذکری رو بهت یاد بدم واسه جذبش؟؟ واسه من ردخور نداشت طوری که شوهرم میگفت من کارم با خانوماس چون مغازه لوازم خونگی داره روزی هزار تا زن میومدن پیشم تو مسجدم زیاد خانوم اومده و رفته نمیدونم تو چیکار کردی انقد عاشقت شدم و به چشمم اومدی؟ خبر نداشت با چی جذبش کردم و محبتشو احضار کردم 

عشق خیلی شیرینه چشم انتظاریاش دلتنگیاش بیقراریاش وقتی میبینیش دست و دلت میلرزه تجربه فوق العاده ای ب ...

ای جونم شوهرمنم میگه عاشقمه  واقعا هم بهم ثابت کرده

ازمن شاکیه که چرا عاشقش نیستم

فک کنم اشتباه ریپلایت کردم یا تو اشتباه متوحه شدی اون به یه نحوه ی عجیب غریبی پاشو به خونه شوهرش ...

اشتباه ریپ کردید حتما..

نمیشناسمش که تگ کنم..

2706