2737
2734
عنوان

چقدر دیر فهمیدم دوسم داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2387 بازدید | 141 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حسم میگه برمیگرده به خاطر من اومده دانشگاهیی که من هستم یادمه داداشم میگفت درس دوست نداره 😂اومده مو ...

ولي خب ي خاطره بد گذاشتي براش بنظرم الانم بخوادت فردا همينو چماق سرت ميكنه

خدا هست و خدا هست و خدا هست.....🙏🏻💔
چکار کرد که رسید... منم عاشقم یه عاشق خسته و بیمار

ایشالا بهش برسی

همیشه میگفت نقشه هایی که من برای تور کردن شوهرم چیدم ترامپ برای ایران نچید😂😂

دلم براش تنگ شد عوضی😢

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
به عشقش رسید تموم شد دیگه ادم بعد ازدواج عشقش تبدیل میشه به تحمل

خب این نظرتوئه

اون از لحظه لحظه زندگبش لذت میبره

دیدم که میگم یه مدت شبانه روز باهم چت میکردیم

از نفس کشیدن کنار شوهرش لذت میبرد

2738
حسم میگه برمیگرده به خاطر من اومده دانشگاهیی که من هستم یادمه داداشم میگفت درس دوست نداره 😂اومده مو ...

من یه زمانی عاشق یه اقایی شدم تو مسجد میدیدمش مغازش اونجا بود میومد مداحی هم میکرد منم محل کارم بود اول عاشق صداش و کم کم عاشق خودش شدم نجابتش قیافش و ایمانش اون اصلا منو نمیدید انگار و نمیشناخت 😥 ولی خداشاهده به همین عشق یکطرفه وفادار جوندم و از ته دل از خدا خواستمش یعنی میرفتم سجده واسش زاااار میزدم بعد۱سال از عاشق شدنم رفتم کربلا از امام حسین خواستم مهرشو از دلم بیرون کنه وقتی برگشتم ازم خواستگاری کرد و الان ۳ساله همسرمه😊

ان شاالله شمام به هرچی که  به صلاحتونه برسین

دوستت داره که بخاطرت کتکش زد

ولی تو بهش نخ نده

فکر بد میگنه

فقظ دیگه نرین 

خب این نظرتوئه اون از لحظه لحظه زندگبش لذت میبره دیدم که میگم یه مدت شبانه روز باهم چت میکردیم از ...

ما که بخیل نیستیم تجربه هم  اریم به مدت مدید الانم باهم خیلی خوبیم ولی عشق جانسوز نداریم چون کاملا طبیعیه بعد اینکه آدم اب خورد عطشش میخوابه

من یه زمانی عاشق یه اقایی شدم تو مسجد میدیدمش مغازش اونجا بود میومد مداحی هم میکرد منم محل کارم بود ...

من هیچوقت عاشق نشدم اصلا درک نمیکنم

فقط شوهرمو دوس دارم همین😕

دوستت داره که بخاطرت کتکش زد ولی تو بهش نخ نده فکر بد میگنه فقظ دیگه نرین 

هم دعوا کرد هم اومده دانشگاه ببین داداشم میگفت سعید از درس خوندن بدش میاد بعد چند سال   حالا پاشده اومده دانشگاه😐

2706