2703
2553
عنوان

به نظرتون انسان های نخستین ک شبیه گوریل بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 74 پست
این نطریه داروینه که ردشده

کجا نوشته رد شده ؟ 

منبع میدی ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم کاااملا باهاش مخالفم.

خوشبختانه نظریه های علمی با مخالفت ما به چالش کشیده نمیشن . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
خوب داروین گفته انسان زاده ی میمونه وطبق هزاران دلیل علمی ومذهبی ردشده نطریات ردشدنش روبعدپیدامیکن ...

کجا داروین گفته انسان زاده میمونه 

این جمله شما رد شده 

فرگشت رو  ۱۵۰ ساله که کسی نتونسته رد کنه ، برو اصل قضیه رو بخون ، حرفای فارس نیوز رو تکرار نکن ، معلومه میشه سواد نداری برات بد میشه . 

2456
گاهی وقتا به دین از پایه شک میکنم از پایش هاا ب نظر من ک ن جهنم وجود داره ن بهشت قران فقط یه قانونه ...

کسی که نمیدونه نباید کار بد بکنه ، از کمبود فهم و شعور رنج میبره نیازی به قوانین بدوی ادیان نیست 

یعنی خلقت اولیه انسان یاهمون حضرت آدم وخاک وسجده ووو50-50است؟

فرگشت رو با دقت مطالعه کن . 

خد فرگشت نه اظهار نظر راجع بهش 

کجا داروین گفته انسان زاده میمونه  این جمله شما رد شده  فرگشت رو  ۱۵۰ ساله که کسی ن ...

بروکتاب انسان زاده میمون روبخون پرفسور

چرت وپرت هم نگو

برات بدمیشه!!!!!

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
بروکتاب انسان زاده میمون روبخون پرفسور چرت وپرت هم نگو برات بدمیشه!!!!!

من چکار به انسان زاده میمون دارم که معلوم نیست نویسندش کی هست ، من میگم اگر خودت فرگشت رو مطالعه میکردی ، بیسواد نمیموندی که فکر کنی داروین گفته انسان زاده میمونه چون یه بیسواد دیگه عقلش نکشیده و بد برداشت کرده  و تو هم جای پیگیری اصل قضیه دنبال فیکش راه بیافتی  . تمام . 

2714

برای هر کسی که میخواد یاد بگیره 👇👇👇

آنان که نخستین بار در ایران با نام داروین آشنا شدند، این نکته نیز پسوند نامش بود که «انسان زاده میمون است.» این اتهام ناروا از کلیسا سرچشمه گرفته است.

داروین که یک کشیش طبیعیدان بود متوجه شد که انواع حیوانات و گیاهان تغییرناپذیر نیستند چنان که توانست ۱۲۰ قسم کبوتر و ۲۰۰ قسم سگ تشخیص دهد. تفاوت بعضی از اقسام کبوتران بیش از تفاوت دو نوع متمایز تیهو و کبک، نیز پلنگ و یوزپلنگ بود.

داروین در کتاب اصل انواع نشان داد که گیاهان و حیوانات امروزی در آغاز به صورت کنونی نبوده‌اند بلکه تحت تاثیر عوامل گوناگون از صورت‌های ساده تر به هیات‌های امروزی تحول یافته اند. به عبارت دیگر تمامی جانداران روی زمین پیوستگی وخویشاوندی ساختاری و کنشی دارند و از صورت‌های ساده ابتدایی به صورت‌های دارای ساختار و کنش پیچیده در آمده اند و این نظریه را تا بدان جا دنبال کرده که گفته است: «به نظر من تمامی جانوران روی زمین حداکثر از ۴ یا ۵ جانور اولیه و همه گیاهان نیز از همین تعداد گیاه اولیه نتیجه شده اند.شباهت موجود میان سلسله حیوانات و سلسله گیاهان مرا به بیان این نظریه رهنمون شده است که قدمی فراتر نهم یعنی اعلام کنم همه جانوران و گیاهان روی زمین از یک منشا اولیه اشتقاق یافته اند.»

داروین در کتاب اصل انواع فقط تحول انواع جانداران را به طور کلی مطرح کرده و اساساً درباره منشا انسان سخنی به میان نیاورده است. چون این نظریه به نظر اهل کلیسا ضد دین آمده، به غلط این طور استنتاج کرده اند که پس به نظر داروین انسانزاده میمون است. حال آنکه چنین امری از نظر علمی محال است. برای روشن شدن خواننده گرامی مثال روشنی می آورم. عیسی(ع) ناصری مسیحیت آورد و مردم مسیحی شدند. پس از عروج آن حضرت مسیحیان دو دسته شدند، ارتدکس و کاتولیک، آیا می توان گفت ارتدکس‌ها زاده کاتولیک‌ها هستند یا کاتولیک‌ها زاده ارتدکس‌ها! مسلماً خیر بلکه این دو گروه اصل مشترک داشتند (مسیحیت زمان عیسی). بر همین قیاس استنتاج اهل کلیسا صددرصد مردود است.

© / نویسنده: دکتر محمود بهزاد / روزنامه همشهری.خرداد۱۳۸۲ شماره ۳۰۷۴

من چکار به انسان زاده میمون دارم که معلوم نیست نویسندش کی هست ، من میگم اگر خودت فرگشت رو مطالعه میک ...

آهاپرفسور

خوب بودگفتی 

خوب شدکلمه فرگشت رویادگرفتی باسواد

آهاپرفسور خوب بودگفتی  خوب شدکلمه فرگشت رویادگرفتی باسواد

آره خوبه که من همیشه دارم یاد میگیرم 

آره خوبه که من همیشه دارم یاد میگیرم 

یادبگیرخوبه برات

چقدرهم داری یادمیگیری

حداقل چهارتاکتاب بخون نه که ازگوگل یادبگیری بعدبیایی ابرازوجودکنی!!!

داروین یک نظریه پردازبوده که به اینکه انسان اول میمون بوده اعتقادداشته حالااین غربیهابافرگشت واین چرت وپرتامیخوان خوب جلوه اش بدن پرفسور

هرجایکیشون یه گندی میزنه بعدمیخوان بایه چیزدیگه جمعش کنه مثل نطراته بقیه دانشمنداشون ازداروین گرفته تافرویدوروسووووووو

یادبگیرخوبه برات چقدرهم داری یادمیگیری حداقل چهارتاکتاب بخون نه که ازگوگل یادبگیری بعدبیایی ابرازو ...

متاسفانه مخت با اخبار غلط فاسد شده ، بحث باهات بیفایده است ، اگر نظر خودت بود میشد یه کاری برات کرد ، همین پستت با گاف هایی که توش دادی  بمونه هر کی خوند خودش قضاوت کنه 

متاسفانه مخت با اخبار غلط فاسد شده ، بحث باهات بیفایده است ، اگر نظر خودت بود میشد یه کاری برات کرد ...

نه توخوبی بااخباردرستت ازگوگل!!!

به نظرم اومدی بامن بحث کنی که یه خودی نشون بدی وابرازوجودکنی وچندتاکلمه قلمبه سرهم کنی 

بیچاره یه کاری برای خودت واون مغزنخودکیت بکن که هرچی گوگل میگه قبول نکنی بی سواد

فکرکردی همه مثل خودت ازیه جاومنبعی خط میگیرن؟

داروین هم این همه برای خودش خودزنی نمیکردکه توسینه چاک میکنی!!!

2706