2726
عنوان

به نظرتون انسان های نخستین ک شبیه گوریل بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 74 پست
اشالله که خدا به وسیله همنشینی با من دیوید بکهامو شکنجه کنه😂😂😂😂😂😂

اون زن خودش جهنمیه ور دلشه دلت رو صابون نزن

😁 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از کجا معلوم؟؟ شما دیدین اخه ک صددرصد هر چی ک شنیدیو قبول داری؟؟ 

قرآن روقبول دارم وهرجمله که دراون نوشته شده باشه

حالاکه نبایدحتمادیده باشم چون به عقل بیشترجوردرمیادتانظریه داروین

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
قرآن روقبول دارم وهرجمله که دراون نوشته شده باشه حالاکه نبایدحتمادیده باشم چون به عقل بیشترجوردرمیا ...

قران فقط یه کتاب قانون بود ک در گذشته نوشته شده همین کم کم یه عده میان ازش سو استفاده میکنن و مردم ساده باور میکنن و... کم کم همه این معماها حل خواهد شد

قران فقط یه کتاب قانون بود ک در گذشته نوشته شده همین کم کم یه عده میان ازش سو استفاده میکنن و مردم س ...

پس کلاافکاروعقایدم من وشماباهم درتضاده

من قرآن روفراترازیک کتاب قانون میدونم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
لزومی نمیبینم جواب بدم جای تفتیش عقاید دیگران اخبار رو دنبال کن

یک سوال پرسیدم قصد تفتیشم نداشتم.جواب دادن یا ندانتم مهم نیست عزیزم هرطور راحتی. سعی کن یکم اعصابتو تقویت کنی اینجوری از کوره در نری 

یک سوال پرسیدم قصد تفتیشم نداشتم.جواب دادن یا ندانتم مهم نیست عزیزم هرطور راحتی. سعی کن یکم اعصابتو ...

مهم نیست نپرس

سوال از این مزخرف تر و بی ادبانه تر وجود نداره

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
2706