2703
2553
عنوان

به نظرتون انسان های نخستین ک شبیه گوریل بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 74 پست
خب عزیزم بالاخره مسلمون ها خیلی چیزارو رعایت میکنن خیلی ثواب میکنن درجه انسانیتشون بالاس باید تفاوت ...

یه نگاه به اوضاع خاورمیانه بندازی پی به درجه انسانیت مسلمونها میبری

چی میزنید شماها قبل اینکه سایت بیاید 😂😂😂😂

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
عهههه خو چرا رد شده 

خوب داروین گفته انسان زاده ی میمونه

وطبق هزاران دلیل علمی ومذهبی ردشده

نطریات ردشدنش روبعدپیدامیکنم یاخودتون سرچ کنید

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کن تو بهشت همدم یه گوریل باشیم😂😂😂😂😂

همینم هست دیگه. اون وقت تو جهنم مایکل جکسون و ریحانا دارن میخونن. این انصافه؟ 😂 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2720
یه نگاه به اوضاع خاورمیانه بندازی پی به درجه انسانیت مسلمونها میبری چی میزنید شماها قبل اینکه سا ...

😂 دارم مسلمونارو ب چالش میکشم میخوام ببینم برالینا چه جوابی دارن گلم

2714
خوب داروین گفته انسان زاده ی میمونه وطبق هزاران دلیل علمی ومذهبی ردشده نطریات ردشدنش روبعدپیدامیکن ...

تمام این ها نظریه ست

پنجاه پنجاهه

نه تایید میشه نه تکذیب

خب عزیزم بالاخره مسلمون ها خیلی چیزارو رعایت میکنن خیلی ثواب میکنن درجه انسانیتشون بالاس باید تفاوت ...

واقعا این حرف هات  رو قبول داری؟ تو خود کشور ما جز اینکه زیر آب همو بزنن و سر هم کلاه بذارن چه ثوابی میکنن به اصطلاح مسلمون ها؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

این روش خراب کردنت مثل خراب کردن اونوریا توسط اخبار بیست و سی

یا خراب کردن اینوریا توسط اخبار بی بی سی هستش 😊

منسوخ شده این روشا😁

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

سواله منم شد😑😑😑😑

یا قانعم کنین برم بخابم یا تا صبح بیدارم😐😐😐😐😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

اشالله که خدا به وسیله همنشینی با من دیوید بکهامو شکنجه کنه😂😂😂😂😂😂

گاهی وقتا به دین از پایه شک میکنم از پایش هاا ب نظر من ک ن جهنم وجود داره ن بهشت قران فقط یه قانونه تاانسان ها بتونن با ترس از بهشت یا جهنم کارای خلاف نکنن بهم احترام بذارن

2706