1507
1411

و لباسو اینجور چیزا حالیشون نبود میرن بهشت یا جهنم؟؟ 😐خیلی فکرمو مشغول کرده خو ما مومنا و مسلمونا و مکه رفته ها ک هر سال ده بار میریم مکه البته من نمیرما تا حالا نرفتم.. بااونا فرق باید ذاشته باشن دیگ😐هم بی حجاب بودن هم بی دین بودن 

😐😂

شاعرمیگه : برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم🔪😤☻***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

تولیدات خانگی انجام میدی اما هنوز به درآمد بالا نرسیدی؟ 

می‌خوای اصول کسب‌وکار خانگی رو یاد بگیری؟ و فروش‌تون روز به روز بیشتر بشه؟

بیا اینجا  همه رو یاد بگیر

1436

آره بهشت فقط مال مسلمون ها و مکه رفته هاست. 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1485

مردم هر دوره ای با توجه ب اطلاعات و اموزه های همون دوره سنجیده میشن ن همه مثل هم

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

اقا خودمونو ول كردي نگران اونايي

بنده خداها ضريب هوشيشون در چ حدي بوده 😂تو غار نقاشي بي تربيتي ميكشيدن پس ميرن جهنم

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
1403
1508