1507
1482
عنوان

به نظرتون انسان های نخستین ک شبیه گوریل بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 74 پست
خب عزیزم بالاخره مسلمون ها خیلی چیزارو رعایت میکنن خیلی ثواب میکنن درجه انسانیتشون بالاس باید تفاوت ...

واقعا این حرف هات  رو قبول داری؟ تو خود کشور ما جز اینکه زیر آب همو بزنن و سر هم کلاه بذارن چه ثوابی میکنن به اصطلاح مسلمون ها؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
خب عزیزم بالاخره مسلمون ها خیلی چیزارو رعایت میکنن خیلی ثواب میکنن درجه انسانیتشون بالاس باید تفاوت ...

این روش خراب کردنت مثل خراب کردن اونوریا توسط اخبار بیست و سی

یا خراب کردن اینوریا توسط اخبار بی بی سی هستش 😊

منسوخ شده این روشا😁

من سال ۱۴۰۰ یک زن شاد، پولدار،خوش اندام، سالم و زیبا خواهم بود 😊🤩 

سواله منم شد😑😑😑😑

یا قانعم کنین برم بخابم یا تا صبح بیدارم😐😐😐😐😐

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

همینم هست دیگه. اون وقت تو جهنم مایکل جکسون و ریحانا دارن میخونن. این انصافه؟ 😂 

گاهی وقتا به دین از پایه شک میکنم از پایش هاا ب نظر من ک ن جهنم وجود داره ن بهشت قران فقط یه قانونه تاانسان ها بتونن با ترس از بهشت یا جهنم کارای خلاف نکنن بهم احترام بذارن

1484
اشالله که خدا به وسیله همنشینی با من دیوید بکهامو شکنجه کنه😂😂😂😂😂😂

اون زن خودش جهنمیه ور دلشه دلت رو صابون نزن

😁 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1485
قرآن روقبول دارم وهرجمله که دراون نوشته شده باشه حالاکه نبایدحتمادیده باشم چون به عقل بیشترجوردرمیا ...

قران فقط یه کتاب قانون بود ک در گذشته نوشته شده همین کم کم یه عده میان ازش سو استفاده میکنن و مردم ساده باور میکنن و... کم کم همه این معماها حل خواهد شد

1476
لزومی نمیبینم جواب بدم جای تفتیش عقاید دیگران اخبار رو دنبال کن

یک سوال پرسیدم قصد تفتیشم نداشتم.جواب دادن یا ندانتم مهم نیست عزیزم هرطور راحتی. سعی کن یکم اعصابتو تقویت کنی اینجوری از کوره در نری 

1508