1464
1521
عنوان

به نظرتون انسان های نخستین ک شبیه گوریل بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 74 پست

بحث مفصلی داره

کوتاه میگم

حجاب اجباری در قرآن وجود نداره

کلمه ای بنام موهای خود را بپوشانید نیست

همیشه آدمها به نسبت کار خوب و بد و موقعیتی که هستن بازخواست میشن 

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا نا امید نیست. آقایون سایت لطفا درخواست دوستی ندین سپاس

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

احساس می کنم حرفتان  برای تمسخر بود 

آخه کی گفته تمام مکه ای ها می رن بهشت

درخواست دوستی قبول نمیکنم البته تا حالا کسی هم نداده                                                             البته به غیر از یک عزیز /برای شادی روح پدرم و مامان بزرگم یه صلوات    
1473
مردم هر دوره ای با توجه ب اطلاعات و اموزه های همون دوره سنجیده میشن ن همه مثل هم

خب عزیزم بالاخره مسلمون ها خیلی چیزارو رعایت میکنن خیلی ثواب میکنن درجه انسانیتشون بالاس باید تفاوت داشته باشن باانسان های نخستین

عزیزم هرکسی بنابر شرایط زمانه اش سنجیده میشه و سطح عقلو شعورش.

وقتی که هنوز دینی به اونا عرضه نشده بوده ،واسه چی باید بازخواست بشن؟

عاشق این ایه ی قرآن شدم😍👇                              لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین.....فاستجبنناله ونجیناه من الغم و کذالک ننجی المومنین ....اره خدا اینجوری مومنارو نجات میده فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی💖💖💖💖💖   امام علی (ع):   هرچیزی زکاتی دارد و زکات دانایی تحمل نادان است   
واااا شرايط اون زمان اين بوده بنظر من حتما ميرن بهشت ، چون گناهاى ديگشون كمتر بوده مثلا غيبت و دروغ ...

گناهای دیگه شون کجا بود. طفلی ها صبح به صبح میرفتن یه دایناسور شکار میکردن میومدن

😁 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1432
خب عزیزم بالاخره مسلمون ها خیلی چیزارو رعایت میکنن خیلی ثواب میکنن درجه انسانیتشون بالاس باید تفاوت ...

یه نگاه به اوضاع خاورمیانه بندازی پی به درجه انسانیت مسلمونها میبری

چی میزنید شماها قبل اینکه سایت بیاید 😂😂😂😂

فکر کن تو بهشت همدم یه گوریل باشیم😂😂😂😂😂

همینم هست دیگه. اون وقت تو جهنم مایکل جکسون و ریحانا دارن میخونن. این انصافه؟ 😂 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1476
یه نگاه به اوضاع خاورمیانه بندازی پی به درجه انسانیت مسلمونها میبری چی میزنید شماها قبل اینکه سا ...

😂 دارم مسلمونارو ب چالش میکشم میخوام ببینم برالینا چه جوابی دارن گلم

1508