1464
1459

و لباسو اینجور چیزا حالیشون نبود میرن بهشت یا جهنم؟؟ 😐خیلی فکرمو مشغول کرده خو ما مومنا و مسلمونا و مکه رفته ها ک هر سال ده بار میریم مکه البته من نمیرما تا حالا نرفتم.. بااونا فرق باید ذاشته باشن دیگ😐هم بی حجاب بودن هم بی دین بودن 

😐😂

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473

هر کسی نسبت به زمانه خودش و امکاناتش سنجیده میشه

لطفا دست بردارید از این ژست وفادار بودن! از این ژست پای کسی ماندن آن هم به هر قیمتی! باور کنید بین چند میلیارد انسانی که روی این کره ی خاکی هستند حتی یک نفر برای این خودآزاری به ظاهر وفادارانه ی شما، تره هم خورد نمی کند. دست و بال احساس تان را برای انتخاب یک زندگی شاد باز بگذارید. با فرو رفتن در لاکتان و خودخوری کردن هیچوقت چیزی درست نشده و نمی شود. این موضوع را خودتان بهتر از هرکسی می دانید، پس دست از گول زدن خود بردارید. واقعیت تلخی که در زندگی فهمیدم این است که وفادار بودن برای کسی که دیگر متعلق به شما نیست، به درد هیچکس نمی خورد و بدتر از آن شما را در گردابی فرو خواهد برد که راه بازگشت از آن نیز سخت خواهد بود. پس از این پوسته ی خودآزاری و خودقربانی پنداری دربیایید، با شادی زندگی کنید و منتظر اتفاقات خوب آینده باشید.

آره بهشت فقط مال مسلمون ها و مکه رفته هاست. 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1432

مردم هر دوره ای با توجه ب اطلاعات و اموزه های همون دوره سنجیده میشن ن همه مثل هم

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

اقا خودمونو ول كردي نگران اونايي

بنده خداها ضريب هوشيشون در چ حدي بوده 😂تو غار نقاشي بي تربيتي ميكشيدن پس ميرن جهنم

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
1476
1331