2733
2734
عنوان

شورت دکمه ای خریدم نظرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2803 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا کهنه کنی! چه حوصله ای داری دوستم...

باباش مرتب براش مولفیکس میخره، دخترم گاهی رو اونجاش جوشها. ریز میزنه دکترش گفت بخاطر پوشکه گفت من دختر خودمو کهنه میکنیم،  آخه مینی واش داریم مخصوص دخترمه، تایمای پی پیش هم دستمه، فقط میخوام موقع جیش کردنش کهنش کنم اگه بشه 

من مامان یک عدد عشق ناز هستم
2728

من استفاده کردم

خوب بود ولی دردسر داشت شستنش

توش کهنه نمیذاشتم از این پوشاک های بزرگ بچه ها میذاشتم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

عزیزم خیلی عالیه من از ۴ ماهگی پسرم تا وقتی از پشک گرفتم فقط کهنه میبستم .

نم نمیداد و خیلیم به صرفه بود برام 

موفق باشی 😍😍

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊
2738
فک کردم واسه خودت خریدی😂😂😂

دقیقا جمله و فکر من😂😂😂

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
باباش مرتب براش مولفیکس میخره، دخترم گاهی رو اونجاش جوشها. ریز میزنه دکترش گفت بخاطر پوشکه گفت من دخ ...

مولفیکس اصلا خوب نیست هفته های اول منم برای دخترم مولفیکس میگرفتم بدجور میسوخت فکر میکردم دیر عوض میکنم اما دیدم نه. ربطی نداره الان مای بیبی میگیرم عالیه

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2706