1600
1480
عنوان

شورت دکمه ای خریدم نظرتون چیه؟

1180 بازدید | 51 پست

میخوام گاهی اوقات خونه خودم که هستم دخترمو کهنه بذارم براش، شرت دکمه ای خریدم ببینم چطوره وقتی استفاده کردم میام میگم شما هم نظری پیشنهادی تجربه ای داری بگو 

دخترم خوش اومدی....من و بابایی عاشقتیم  تجربه های زیادی از شیردهی بدست اوردم...اگه بارداری یا تازه زایمان کردی و دوس داری فقط شیر خودت رو به نوزادت بدی ریپلایم کن تا کمکت کنم...

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

چند وقتشع

6 ماهشه

دخترم خوش اومدی....من و بابایی عاشقتیم  تجربه های زیادی از شیردهی بدست اوردم...اگه بارداری یا تازه زایمان کردی و دوس داری فقط شیر خودت رو به نوزادت بدی ریپلایم کن تا کمکت کنم...
1546

عزیزاستفاده کردی بیابگو چجوربوده.منم پمپرس پاس بچمو داغون میکنه فککنم مجبورم گاهی کهنش کنم

دردنیایی که زیبایی و ثروت فضیلت محسوب میشه برای اثبات خودت به دیگران انرژی نذار...
8

یکی از فامیلا ما شورت دکمه ای خرید توش از اون پوشکا ک عین نوار بهداشتی درازن خرید گذاشت توش‌‌.‌‌خوب بود...کهنه نذار ازونا بذار

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی ک این نوشته رو میخونی برا سلامتی توراهیم یه صلوات بفرس ممنون😊
1403
واقعا کهنه کنی! چه حوصله ای داری دوستم...

باباش مرتب براش مولفیکس میخره، دخترم گاهی رو اونجاش جوشها. ریز میزنه دکترش گفت بخاطر پوشکه گفت من دختر خودمو کهنه میکنیم،  آخه مینی واش داریم مخصوص دخترمه، تایمای پی پیش هم دستمه، فقط میخوام موقع جیش کردنش کهنش کنم اگه بشه 

از داروخونه خریدی؟؟؟؟

فقط 45 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪
1578