1464
1459

بستگی  به اندازه همان دم داره عزیزم واسه من لکه بینی تا ۶ ماهگی ادامه داشت 

شازده کوچولو پرسید از کی اوضاع بهتر میشه ؟ روباه : از وقتی که بفهمی همهههه چیز به خودت بستگی داره ....

مال من بارداری دومم یک ماهه جذب شد، ولی بارداری اولم سقط شد بااینکه بشدت مراقب بودم،،، اگه قلبش تشکیل شده خیلی امیدوار باش هر چی هم سن بارداری بیشتر باشه خطر هماتوم کمتره برا جنین، هر چه اندازه هماتوم کوچیکتر از ساک و جنین باشه بهتره

قضیه بعضی از کاربرا قضیه همون چریکهای چروکِ، مجبورن بیان یقه کاربرا رو بگیرن و فحاشی کنن و به  دروغ و تهمت متوسل بشن، کلا یه نوکر تمام عیار بدون اختیار باشن، وگرنه با تیپا میندازنشون بیرون  اعتقادات من هر چی هست به خودم مربوطه، تو هم اگه عقل و اختیار داری میتونی نپذیری یا بپذیری بهمین سادگی!!!!! اینکه میای یقه کاربرا رو بخاطر اعتقاداتشون پاره میکنی نشونه ضعفته، یعنی هیچ نظری برا محکوم کردن من نداشتی مجبور شدی به تهمت و دروغ متوسل بشی   اینکه من بیحجابم از سهل انگاری منه و دوسدارم خودمو تغییر بدم، من مسلمان و دلیلی نمیبینم بر علیه حجاب هم کیشانم گارد بگیرم مگر اینکه جز فرقه خاصی باشم یا از جایی پول بگیرم   خدایا هزاااااااران بار شکرت 

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن