2726
عنوان

کمپ ترک اعتیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 6955 بازدید | 37 پست

فقط ارزو میکنم که زودتر مشکلت حل بشه - امید داشته باش

غصه نخور یک روز ترک میکنه بعد یاد غصه هایی که خوردی میوفتی

فقط بزار خسته بشه

محبت زیاد هم تو این اوضاع برعکس جواب ممکنه بده

اما باز ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ولی هرچی دارع خرج همین چیزا میکنه پولی برای پس اندازمون نمیمونه

خدا کمکت کنه عزیزم با توکل به خدا همه چیز درست میشه 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2728
ممنون گلم .دیگه اخرین راهم امتحان میکنم اگر نشد میرم دنبال کارای طلاق 

هر چند خودمم دارم برای جدایی اقدام میکنم ولی سعیتو بکن که بعدا پشیمون نشی برای طلاق همیشه وقت هست 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
برای چی مشکل شما چیه جسارتا 

مشکلاتمون زیاده یکی دو تا نیست 😞

چه مدت زمان در کمپ ترک اعتیاد برای ترک لازم است؟

اعتیاد به انواع مواد اعتیاد آور هرچقدر هم زیاد باشد باز هم قابل درمان و مداوا می باشد. برای ترک اعتیاد زمان دقیقی را نمی توان مطرح کرد. نوع اعتیاد به مواد مصرفی، مدت زمان مصرف مواد، ویژگی‌های شخصیتی و حمایت دیگران از جمله عوامل مهم در ترک اعتیاد است. مهمترین نکته در درمان اعتیاد این است که پس از ترخیص از کمپ ترک اعتیاد، داروهای تجویزی پزشک را مصرف و تا زمانی که نیاز است به درمان ادامه دهد.

2706