2703
2553
عنوان

کمپ ترک اعتیاد

6948 بازدید | 37 پست

بچه ها بنظر شما کمپ ترک اعتیاد تا چه اندازه موثره من شوهرمو میخوام برای اولین بار بفرستم کمپ کسی هست تجربه ای چیزی از اونجا داشته باشه بگه بنظرتون دروغاشو اون ولخرجیاشو وعده های دروغشو این جیزاشم درست میشه اگر ترک کنه ..بنظرتون دیگه سمتش نمیره؟الان خودشم میگه دیگه خسته شده و دوست داره ترک کنه اما از کمپ میترسه.میخوام عید که تعطیله بفرستمش کمپ الان میگه باشه ولی میترسم روزش که برسه نیاد کمپ چیکار کنم یعنی راست میگه که خسته شده و میاد یا برای دهن منو ببنده میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خب همین الان که راضی شده بفرستش دیگه تا عید خیلی مونده نظرش عوض میشه چون فقط باید خودش بخواد 

از کارش مرخصی بگیره

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2714
خب همین الان که راضی شده بفرستش دیگه تا عید خیلی مونده نظرش عوض میشه چون فقط باید خودش بخواد  ...

الان نمیشه نه موقعیتشو دارم نه پولشو باید کار کنم پول جمع کنم

یه کلاسایی هست یادم نیست اسمشو چی چی سبز بود اونا برا کسایی که قصد ترک ندارن خوبه اول ذهنشونو ازمواد خسته و ضده میکنن بعد میرن معتادا برا ترک

اگر هم پیدا نکردی اونو که خیلی برا شرایط شما بهتره دیگه چاره نیست بهش بگو ترک نکن ولی هرروز باید بری کلاس n.a راهنما بگیری حواست هم باشه که کلاسارو نپیچونه یا بدتر رفیق پایه برا بعد کلاسا پیدا نکنه

لطفا درخواست دوستی ندید
الان نمیشه نه موقعیتشو دارم نه پولشو باید کار کنم پول جمع کنم

خودش بیکاره؟

ان شاءالله خدا کمکت کنه 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2706