1464
1459

تازه ده ماهشه

شبانه روز فقط دوساعت پیششونه اونوقت شبم تا میاد میرن سمتش یا اذیت میکنن دااااد میزنه عصبیشون کرده

بچم وقتی باباشون میاد دوق زده میشن ولی آقا فقط یه ربع اول خوبه(دوقلو ان ولی پسرم شیطونه و دعواش میکنه مدام)

منم داد زدم حق نداری اینطوری کنی وقتی من کل روز کنارشونم ولی تو این یکی دوساعتم ک میبیننت و ذوق میکنن دعوا میکنی و ناراحتشون اونم کلی بهم چیز گفت😐😔

خب اونم خستس

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1457
1449

ننه چه بامزه 😍

خوب کردی حیف اون گوگولیا نیست سرشو دادبکشه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

خره نمیفهمه بچه ده ماهه از حرفای اون سر در نمیاره فقط احساس میکنه  خوشحالی و ناراحتی رو   . 

بش بگوجایی دیگه ک و نتو سوزوندنه چرا سر بچه هام خالی میکنی  

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   

بنطرتون باید چطوری جوابشو بدم

ازصبح تا هشت شب ک از سرکار میاد مثله چی کارمیکنم

با این دوتا پیرشدم

وقتیم میاد یه بشقاب اصافی نباید رو زمین باشه

همه جا تمیز غذاشم حاضر

کم اوردم

1418

به نظر منوقتی شوهرت میاد تا یه ساعتی ببرشون اتاق و باهاشون بازی کن بزار خستگی شوهرت در بره بعد با بچه ها بازی میکنه.

من هر روزقسمتی از اتفاقات جهانم.و مصرف کننده ی اکسیژنش...تمام نیروهای خوب و قدرتمند اطرافم را جذب میکنم و پر ام از لبخنهای پییوسته ی نا گسستنی...من تمام تلاشم را میکنم چون نمیخواهم مثل 99 درصد آدمهای جهان ...یک معمولی تکرار شونده باشم...من اعجاب استعداد و تلاش خویشم..و افکار فرداهایم نورانیست.....

منم هزار داد و این چیزا رو سر پسرم میزنم ناراحت نمیشم ولی وقتی شوهرم به پسرم حرف میزنه خیلی خیلی بدم میاد ، حالا نمیدونم ولی من از در دلسوزی وارد میشم ، که آی چطور دلت میاد اینطور میکنی خب دوست دارن مگه تو حیات وحش ندیدی مثلا بچه شیر از سر و کول شیر سلطان جنگل بالا میره هیچی نمیگه دیگه از این مدل حرفا

برای شادی روح پدرم صلوات
بمیرم برای بچه هام که هم من بی اعصابم .هم شوهرم بداخلاق

منم همینطور دارم قبل بچه دار شدن میرم مشاوره

‏اگه بری بچه از پرورشگاه بگیری می‌فهمی چقد سخت می‌گیرن
از لحاظ مالی تامین هستی؟
سلامت جسم داری؟بیماری سخت یا واگیردار
سلامت روح و روان چی؟

ولی وقتی می‌خوای بچه‌دار شی معیاراش اینه:
ازدواج کردیم خب باید بچه‌دار شیم دیگه
سنم داره میره بالا بچه‌دار شیم
همه بچه دارن ما هم داشته باشیم

1331