1464
1459
عنوان

بچها اگه شوهرم درخواست طلاق بده تا چنروز درخواستش به دستم میرسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 53 پست
پس چطور بچه دار شدید   اخه مگه میشه همو‌نخواید بعد تو‌تخت بخوابید  و‌موجودی رو بوجو‌د بیار ...

اره بیچاره بچه ام دلم براش کبابه اما چاره ای ندارم جز جدایی .دیگه باکسی که بهم تهمت زده حتی چندششم میشه باهاش حرف بزتم چه بریه بخوام زندگی کنم.تاحالاتحملش کرذم باهمه چیزش ساختم اما اخرش له ام کرد

خدایا خودت که از حال دلم باخبری میبینی که دارم عذاب میکشم لطفا ی معجزه کن تا بتونیم خونه دارشیم خسته شدم از این وضعیت .
3روز بهش فکرکن هم خوبیاش هم بدیاش هم دلیل این که دارین جدامیشین بعدتصمیم اخروبگیر

رفتم پیش وکیل گفت اول خودش اقدام کنه فعلا تو کاری نکن بعد یکماه درخواست نفقه بده .نه عزبزم دیگه نمیخوام ادامه بدم

خدایا خودت که از حال دلم باخبری میبینی که دارم عذاب میکشم لطفا ی معجزه کن تا بتونیم خونه دارشیم خسته شدم از این وضعیت .

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

پسرت چی پس  دست کی میمونه

داده بودم به خودشون اما دلم طاقت نیورد انقدرحالم بذشد به خواهرشوهرم کفنم اورد پیش خودم

1473
اره چون اگه تودرخواست بدی نمیتونی مهریه بگیری مگه توافقی

اره فعلا منتظرم ببینم چی میشه چنبار به خواهرشوهرم گغتم   بگو بره طلاقم بده .واقعا ی روزه به دستم میزسه اگه درخواست طلاق بده؟

ميخواي بچه رو خودت بگيري؟

عزیزم پس مطمعن باشم که ی روزه درخواستش به دستم میرسه؟منم تبریزم

1444
بله اگه هم نشد تا ١٠روز ١٠٠٪؜احضاريه مياد 

عزیزم شما ازدواج اولته؟

از اشنا هامون كه وكيله پرسيدم خيلي طول بكشه ١٠روز ميكشه

ممنون عزیزم.راستش باوکیل حرفرزدم گفت میتونی بخاطر ترک انفاق ازش شکایت کنی گفتم من خودم اومدم بیرونم نکرده که گفت اگه میخوای کارات درست بشه باید همینوبگی بخدا موندم دوسندارم دروغ بگم

1474
من بله ولي شوهرم نه از اونم پرسيدم گفت من امروز اقدام كردم فرداش احضاريه رفته بود

الهی خوشبخت بشی عزیزم .شماهم توتبریزین؟

ممنون عزیزم.راستش باوکیل حرفرزدم گفت میتونی بخاطر ترک انفاق ازش شکایت کنی گفتم من خودم اومدم بیرونم ...

متاسفانه تو دادگاه تبريز فقط بايد دروغ بگي تا كارات خوب پيش بره 

فقط اگه مطمئني كه ميخواي جدا بشي اينكارو كن چون كار كه بره دادگاه حرمت ها شكسته ميشه 

متاسفانه تو دادگاه تبريز فقط بايد دروغ بگي تا كارات خوب پيش بره  فقط اگه مطمئني كه ميخواي جدا ...

اره میخوام جدا بشم واقعا بریدم وقتی درکم نمیکنه وازم انتظار داره مثل ی زن ۳۵له بالا رفتارکنم وحرف بزنم وقتی از همه چیم ایراد میگیره وقتی دم به دیقه بهم میگه تونحسی وبذقدم .بخدا تاحالاخیلی باهاش کناراومذم از خوردوخوراک گرغته تا لباس ولخرجی نکردم همش بفکرش بودم اما الان دیکه نمیخوامش دیکه بریدم وقتی تهمت زد همون روز برام مرد

بله تبريزيم 

فقط ترس از اینده ام دارم ابروم که خدشه دارشده 

1457