1472
1459

اگه میدونبد لطفا بگید

خدایا خودت که از حال دلم باخبری میبینی که دارم عذاب میکشم لطفا ی معجزه کن تا بتونیم خونه دارشیم خسته شدم از این وضعیت .

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473
چرا طلاق؟

جریانش مفصله اگه تاپیکای قبلمو بخونی عزیزم.بخاطر تهمتی که زده بهم دیگه نمیخوام باهاش زندگی کنم 

خدایا خودت که از حال دلم باخبری میبینی که دارم عذاب میکشم لطفا ی معجزه کن تا بتونیم خونه دارشیم خسته شدم از این وضعیت .
1444
منتظری؟

اره اخه گفتم زودنر طلاقم بده اونم گفته منم نمیخوامت 

عزیزم مگه کجا تهمت زده  داخل خونه مگه بحث نکردید  اکر همسرت پشیمون  بر گرد شما ی ...

توکوچه باتلفن باخواهذش حرف میزد هوارمیکشید دیگه فک کنم همه محل فهمیدت.نه اصلا پشیمون نیست دیگه این زندگی برام زندگی نمیسع 

1474
جریانش مفصله اگه تاپیکای قبلمو بخونی عزیزم.بخاطر تهمتی که زده بهم دیگه نمیخوام باهاش زندگی کنم 

واي خوندم اين بلا سر منم اومده ي روز رفته بوديم پيك نيك بدون اينكه به شوهرم بگم رفتم دستشويي ميگفت با كي قرار داشتي رفتي پيش دوستامون ابرومو برد بخاطرشم تا ٣روز خونمو تو شيشه كرد

خداببره نياره 😞😞

واي خوندم اين بلا سر منم اومده ي روز رفته بوديم پيك نيك بدون اينكه به شوهرم بگم رفتم دستشويي ميگفت ب ...

خیلی بده خیلی بد دیگه غرورم شکسته ازس متنفرم .البته باهم مشکل هم داریم درکم نمیکنه برام خرج نمبکنه بیشترازهمه این ازارم میده که میگه تونحسی وبدقدمی که هیچی ندارم 

1457