بچه ها من وارد ۷ماه شدم

امروز حرکتای نی نیم ی جوری بود 

انگار ب پاش ضربه میزد تو دهانه رحمم

یا این حسو کسی داشته؟

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دهانه رحم کجاست دقیقا؟دیروز واسه من قشنگ زیر دل نزدیک رحم زد

نگا من از داخل حسش میکردم رو پوستم نبود حرکتش. حس بدی بهم دست میداد با این کارش

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
نگا من از داخل حسش میکردم رو پوستم نبود حرکتش. حس بدی بهم دست میداد با این کارش

نمیدونم تاحالا اینطور نشدم...ولی دیروز لگد زد ...حسش کردم رو اونجام بود

تویی ک این نوشته رو میخونی یه صلوات بفرس😊
بله مال من اونقدر شدید لگد میزد که هم دردم میومد هم فکر میکردم الان بدنیا نیاد...

اره حس کردم الانه ک دهانه رحم‌رو باز کنه😂

دوستان این حسارو دارین حتما حتما حتما حتما یه سونو بدین یه موقع دهانه رحم باز نشده باشه یا طول سرویکستون کم شده باشه من خودم هفته ۲۴ زایمان زودرس داشتم و این حسا همه میگفتن طبیعیه ولی هر چیزی طبیعی نیست مراقب خودتون باشید 

دوستان این حسارو دارین حتما حتما حتما حتما یه سونو بدین یه موقع دهانه رحم باز نشده باشه یا طول سرویک ...

عزیزم‌یکی دوبار تکرار شد دائم‌نبود ک نگرانم کنه

عزیزم‌یکی دوبار تکرار شد دائم‌نبود ک نگرانم کنه

ایشالا که چیزی نیست ولی کوچیکترین چیزیم حس کردین حتما دکتر و سونو برین حواستون باشه دکترای این دروزمونه واسه راحتیه خودشون خیلی بی وجدانی میکنن مخصوصا اگه احساس کردین باد تو دلتون میپیچه اصلا ساده نگیریدش