1464
1411

گوشوارم چطوره نظر بدید

الان عکسشو میزارم

هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💖

👁👁

دیدی گاهی از گرسنگی کلی نون خالی یا بیسکوییتی چیزی میخوری ولی خونه که میای میبینی اینبار غذای مورد علاقه ت رو دارین, ولی تو دیگه سیر شدی و میلی نداری.داستان این روزای من و آرزوهامه, ممکنه بالاخره براورده بشن, ولی خب راستش دیگه بهشون میلی نیست, سیر شدم

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1457

قشنگه..مبارکت باشه

دیدی گاهی از گرسنگی کلی نون خالی یا بیسکوییتی چیزی میخوری ولی خونه که میای میبینی اینبار غذای مورد علاقه ت رو دارین, ولی تو دیگه سیر شدی و میلی نداری.داستان این روزای من و آرزوهامه, ممکنه بالاخره براورده بشن, ولی خب راستش دیگه بهشون میلی نیست, سیر شدم
1444
1418
سریع گذاشتم 😊

همانا تو از بندگان نيك خداوندي😂🌷

درخواست دوستي قبول نميكنم 😕وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻

خوبه قشنگه مباركت باشه🌷

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸
مبارکه هر چی که خودت پسندیدی خریدی مطمنن خیلی قشنگه😍

مرررسی ❤️ عزیزمی 😘

هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💖
1469