2726
عنوان

رفتم آرایشگاه آمدم اعصابم خورد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارههه 

بخرید بهتره یکم سخت میشه اگر میخواهید بام لب درست کنید روغن نارگیل و بی وکس و کره کاکائو رو باید آب کنید و میکس کنید البته چون کره کاکائو و بی وکس سفت هستن میزان کمتر باید باشه نسبت به نارگیل اگرم نه که فقط روغن نارگیل خوبه و بهتره که اسکراب لبم انجام بدید بعد بام بزنید(اسکراب‌شکر قهوه ای+روغن زیتون یا نارگیل) بعد که پوستهای خشک لب نزم شدن و از بین رفتن بام بزنید خبیلی بهتره عمل میکنه تا فقط بام لب روی پوسته های خشک بزنید

2728
مرسیییییییی🌸 برای موخوره هم میگید🙈

تا جایی که میدونم دلیل موخوره خشکیه بهتره کوتاه کنید همیشه و به موهاتون برسید ببیندی چه روغنی به موهاتون میخوره زیتون یا نارگیل آملا من خودم نارگیل واسم عالیه اکثر اوقات قبل از حمام و شامپو زدن میزنم و میزام چند ساعت بمونه(حتی شب تا صبح)واقعا هم موهام مشکلی نداره از طرفی اگر با وسایلی مثل اتوی مو و فرکننده و سشوار زیاد کار میکنید از اسپری محافظ گرما برای مو استفاده کنید آسیب کمتر بشه و حتما از ماسک یا کاندیشنر مو بر روی بلندی مو استفاده کنید زمستونها بخصوص بیشتر مراقب خشکی باشید میشه یکم روغن یا سرم بعد از حمام بزنید مثل روغن جوجوبا یا آرگان مثلا

مذسی موم عسل که دارم میشه بریژم؟!ببخشبد

دقیقا شکل عکسه؟ببینید این مومهای عادی نرم خوراکی نیست سفته عکسش رو براتون فرستادم حتما هم از روغنهای اصل و با کیفیت استفاده کنید که بام لب خوبی داشته باشید

2706