2726

امروز غروب رفتم آرایشگاه گفتم ک ابرو هامو یه ذره مرتب کنه پنجشنبه میرم مهمونی مهمه برام 

گند زد نازک شده دارم دیونه میشم 😬😬😬😬😬

همیشه خوب بودااا این دفعه نمیدونم خل شده بود چش بود آرایشگره 

بنظرتون تا چهارشنبه وازلین همش بزنم یکم بهتر میشه براتون پیش اومده!!؟؟

عکس🙄🙄🙄

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بنظر من که نزن چون نوکش درمیاد زشت میشه 

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

من ک تصمیم گرفتم ک دیگه ارایشگاه نرم ابروهامو داغون میکنن هی من میزارم پر شه میرم بدتر نازک میکنن من جدیداا مداد میکشم ابروهامو موهای اضاف دورشو میگیرک ابرو هام خیلی خوب شده 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
من ک تصمیم گرفتم ک دیگه ارایشگاه نرم ابروهامو داغون میکنن هی من میزارم پر شه میرم بدتر نازک میکنن من ...

مال منم خیلی خوب بود فقط مداد ک میکشیدم یه خرده سخت بود و شلخته میشد ولی کاش پام میشکست و نمی‌رفتم

مال منم خیلی خوب بود فقط مداد ک میکشیدم یه خرده سخت بود و شلخته میشد ولی کاش پام میشکست و نمی‌رفتم

دور از جون عزیزم من قشنگ احساس میکنم دو خط پشت ابروم پر شده خیلی خوب شده ارایشگاه واقعا اشتباهه مگه این ک طرف خیلی اوکی باشه 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
2706