2737
2734
عنوان

مادربزرگ و خاله من

790 بازدید | 44 پست

من یه خاله دارم الان ۵۰ سالشه ولی خوب ته تقاریه مامانبزرگم بوده

این خالم ازدواجم که کرد شوهرش اومد طبقه بالای خونه بابابزرگم و به اصطلاح قدیمیا داماد سرخونه شد

حالا اینو گفتم که بدونید خیلی چسبیده به مامانبزرگم

همه کارهاشو مامانبزرگم میکنه 

حتی پسر ۱۸ سالشو مامانبزرگم بزرگ کرد و غذا بپزه و ... این فقط خونه خودشو تمیز میکنه

حاشیه نمیرم

فقط لُپ مطلب

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لپ مطلب جا نشد بالا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

استارتر لایک کن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738

حالا مامانبزرگ من یه شخصیتی داره 

کلا علاقه داره خیلی پز عشقشو نسبت به یه نفر به بقیه بده

مثلا کل فامیل باید بدونن این دختر کوچیکشو از بقیه بیشتر دوس داره

همه باید بدونن مثلا شوهر منو از بقیه دامادا بیشتر دوس داره

یه جور شخصیت نمایشی

و خالمم به شدت اهل یارکشیه

مثلا علاقه ای نداره با ۴ تا دختر خواهرها و برادراش با ۴ تاشون دوست باشه

یا باید با منو خواهرم دوست باشه اون دوتا دخترداییامو بچزونه یا بالعکس

حتی وقتی پیش ماست دائم گوشیو برمیداره بلند بلند با همکار خانمش حرف میزنه که بگه من خیلی خاطرخواه دارم و فکر نکنید فقط با شما دوستم

یه اینجور شخصیتی

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

این دوتا خاله و مامانبزرگم دست در دست هم و با اتکا براینکه مامانبزرگم بالاخره ستون خانوادست و تاثیرگذاره روفامیل خیلی کارها کردن

مثلا سال ۸۴ دایی جوانم تو ۴۴ سالگی سکته کرد و فوت شد 

این دوتا دختر ۲۰ ساله دانشجوی دانشگاه ازاد داشت و مستاجر بودن

خالم دید که الان اینا به اسم یتیم بیان بابابزرگ من که اونموقع زنده بود پول دانشگاهشون و ... را میده و از خرجای این کم میاد (خالم حتی حقوق بنیاد شهید اونیکی داییمم که شهید شده میگیره میخوره)

اونوقت چیکار کرد؟ مامانبزرگمو برعلیه دخترداییام پرکرد ... مدام دخترها رو تحریک میکرد و اونها تو شرایط عزادار بودن عکس العمل نشون میدادن و عکس العملشون را به کل فامیل انتقال میداد و ابروشونو میبرد و بدین ترتیب دختر داییهام و مادرشونو از کل فامیل طرد کرد 

الان بعد ۱۴ سال دخترها ازدواج کردن و زندگی خودشونو دارن براش عزیز شدن 

حالا الان دقیقا بعد ۱۴ سال همینکارو با ما کرد

سال ۹۵ خواهرم سرطان سینه گرفت و شوهر من که از ایران رفت ... فکر کرد ما براس دردسر داریم مامانبزرگم غصه مارو میخوره  و از اون کم میاد 😂 از طرفی بابابزرگم فوت شد و اون چون تو خونه بابابزرگم نشسته و به نفعش نیست بلند شه .... باز دوباره مامانبزرگمو علیه ما تحریک کرد ... یه سری دعواهای صوری راه انداخت و مارو تحریک کرد و عکس العمل ما رو به کل فامیل گفت و باز مامانمو از کل فامیل طرد کرد ... اونم تو این شرایط روحی که مامانم بیشتر از همه به خانوادش نیاز داره ... یعنی دقیقا کاری که ۱۴ سال پیش با یتیمهای داداشش کرد

پایان 😁😂

2706