2410
2553
عنوان

انصافا متین ستوده یموقع اصلا قشنگ نبود الان شده قرص ماه!خوشبحالشون

| مشاهده متن کامل بحث + 7112 بازدید | 99 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه ارایش میکنن خو ولی همه خوشگل نمیشن

اتفاقن همه از دم با ارایش درست خوشگل میشن.واسه همین میرن ارایشگاه خودشون ارایش نمیکنن.اینستاگرامو ببین طرف اصن صورتش سوخته  یا پره جوشه ولی بعد از میکاپ 180درجه فرق کرده

2720

وای نیوشا و بهاره ک بنطزرم اصلا قشنگ نیستن ولی طناز خوبه

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
اتفاقن همه از دم با ارایش درست خوشگل میشن.واسه همین میرن ارایشگاه خودشون ارایش نمیکنن.اینستاگرامو بب ...

اره فرق میکنه بهتر میشه

ولی زمینه زشت با ارایش و عمل شاید خوب شه بهتر شه خوووشگگل نمیشه

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2714
ایشالا میشی عزیزم❤️❤️ خدا سلامتی بده

ایشالا بخدا ب همین راضی ام فقط یکم دلم آروم بشه اینروزا خیلی بهم ریختم واسم دعا کن

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
😂میدونستم ذوق میکنی زودتر میگفتم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2706