2726
عنوان

آیل نحس تر وبدشانس تر از من هست توی سایت ؟؟ !!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرااین همه وقت اینترنتم تموم نشد .بعدم اینترنت وشارژ باهم ! و بعد ازمن ،یه خانمی اومد راحت از او ...

خوب احتمالا یک چیزی اشتباه زدی که کارتتو خورده اون خانمه کار اشتباهی انجام نداده و راحت پول برداشته خیلی سادس اخه😐کارت رو الکی نمیخوره در هر صورت خود پرداز

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
امروز روزت نبوده حتما اتفاق بدتری میخواسته بیوفته اینا جلوتر اومدن

روزتولدم ، هدیه م این بود !

که دعواشد بیرون خونه .گریه کردم 

مربی کلاس رانندگی بخاطر حجاب منو بیرون کرد !

آخرین بار که ب حجابم گیر دادن 5سال پیش بود .و تازه حجابم کاملا عادی وقابل قبول بود .

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی
2728
خوب احتمالا یک چیزی اشتباه زدی که کارتتو خورده اون خانمه کار اشتباهی انجام نداده و راحت پول برد ...

به خدا 

رمزو درست زدم

نوشت کارت خود را بردارید ولی کارتی نداد بیرون !

بعد نوشت پولو بردارید ، پولی نداد .

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی
خب چرااین همه وقت اینترنتم تموم نشد .بعدم اینترنت وشارژ باهم ! و بعد ازمن ،یه خانمی اومد راحت از او ...

تو بخاطر ناراحتی زیاد از هر اتفاق کل تمرکزت به جنبه های منفیشه با فکر کردن بهش کلی اعصاب خودتو خورد میکنی و حرص میخوری اروم باش به جنبه های مثبت فکر کن

نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو
راست میگن دور از جون شما آدم شارلاتان زیاد شده

خب آقا فقط یه کوجه اومد .

5 ازشوهرم گرفت .3 از من !

فک کن 3 متر اومد 

ولی من عمدا ازش پس نگرفتم .

ميتونستي از آپ براي خودت شارژ بگيري

واسه همينه من هميشه شارژرم تو کيفمه.چون اگه شارژ باتري نداشتي،ميرفتي مسجدي جايي گوشيتو ميزدي به شارژ بعدم شارژ ميخريدي به همسرت زنگ ميزدي واست نت بخره يا بياددنبالت

يا ميتونستي قبل اينکه از خونه بري بيرون،گوشيتو فول شارژ کني يا اصن مقدار باقي مونذه ي بستتو چک کني!

لطفا کوتاهي خودتو گردن شانس ننداز!

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
من یبار از مسافرت برگشته بودم.خبر نداشتم پول قبضهارو چند وقته ندادیم.گوشیم شارژ باتریش تموم شد خواست ...

ای وااااای😂😂

ما تازه جا به جا شده بودیم، شوهرم 7 صبح میرفت سرکار 7 شب میومد، منم 8 صبح گوشیمو زدم شارژ شه و شروع کردم تمیز کردن و بشور و بساب خونه، یه تشت آب با دوتا پارچه برداشتم و رفتم کف اتاق خوابو تمیز کنم، رفتم تو اتاق درو بستم که از پشت در شروع کنم، یهو یادم اومد در اتاق خواب دستگیره نداره ، هیییییچ چیزیم تو اتاق وجود نداشت که بتونم باهاش درو باز کنم.

از ساعت 8 و نیم صبح تا 7 بعدازظهر تو اتاق زندانی شدم. بدون گوشی و بدون اب و غذا😂

بله بنده هستم ، بدبخت ترین و بدشانس ترین آدم روی زمینم که همیشه بدبختی واسم میباره ، انقدر زیاده که ...

منم اینجوریم نشده ی بار از ته دل خوشحال باشم تو هیچ چیزی شانس ندارم

به خدا  رمزو درست زدم نوشت کارت خود را بردارید ولی کارتی نداد بیرون ! بعد نوشت پولو بردارید ...

مامان منم خیلی وقتها موقع پول برداشتن این کارو میکنه که انقدر حواسش پرته و دیر کارت رو برمیداره دستگاه میخوره کارت رو،احتمالا حواست پرت بوده و دیر متوجه شدی یا تمرکز نداشتی ولی در کل کل این قضایا انقدر که فکر میکنی حیاتی نبوده من بودم یک دربست میگرفتم در خونه پدر و مادرم یا محل کار سوهرم میگفتم مامانم یا شوهرم بیان پایبن و حساب کنن

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
تو بخاطر ناراحتی زیاد از هر اتفاق کل تمرکزت به جنبه های منفیشه با فکر کردن بهش کلی اعصاب خودتو خورد ...

اتفاقا همیشه .سعی میکنم ارامشم حفظ کنم 

مثلا دیدم پولم تموم شده شوهرمم جواب تلفنم نمیده معلوم نیس چرا .گفتم اشکال نداره 

بعد دیدم کارتم دستگاه خورد .گفتم اشکال نداره .کارت حقوقم هم بود اصلی

بعد دیدم شاژ گوشیم تموم شده .گفتم اشکال نداره 

بعد دیدم اینترنتم ...

تاااینکه رانندهه بی احترامی کرد ،ناراحت شدم .

2706