2737
2734

همیشه .وقتی میام یه کاری کنم یه حرکتی که یه ذره خوش بگذره درحد معمولی مردم .

به اتفاق بدی میافته .

امروز اومدم برم بازار منی که همیشه تو قفس خونه م .

پول کم اوردم شوهرم قطره چکونی میده خسیسه .

رفتم خودپرداز بدوووووون هیچ علتی ، کارتم خورد .

همون لحظه شارج گوشیم تموم شد .....

و دقیقآ همون لحظه ،بسته اینترنت 1ماهه م تموم شد

تمام راه های ارتباطی قطع 

وسط خیابون شهرم بلد نبودم

پولم نداشتم

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا بخدا من

یعنی برا هر چی برنامه ریختم فقط برا دکتر خرج کردم 

خاک تو گوره این زندگی 😂😂😐

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2731
خیلی عجیبه. بندرت همچین اتفاقایی باهم میافتن. چیکار کردی اونوقت؟

هیچی

سوار یه تاکسی شدم .

بهش گفتم اقادربست نباشه بقیه هم سوارکن میگه نمیشه .

بعد

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی
2738

چجوری اومدی خونه؟همیشه یه مقدارنقد همراهت داشته باش .منم تو کارتم پول بود ولی نقد نداشتم تواتوبوس کارت اتوبوسو کشیدم وای خالی بود مامانمم پیشم بود اونم نقد نداشت گفتم خدایا الان راننده میگه ۲نفرادم ۷۰۰تومن ندارن که یهویادم افتاد توجیب کیفم ۲ تومن صدقه هست چنان خوشحال شدم که انگار ۲میلیارد برنده شدم😂

راننده هه دراومده میگه ، بازی برای ما زیاد درمیارن !

که کارتمون بانک خورده .وایسا الان شوهرم میاد !

چیزی به اسم شانس وجود ندارد چیزی که ما را محدود میکند اسمش را میگذاریم شانس😏

خب چرااین همه وقت اینترنتم تموم نشد .بعدم اینترنت وشارژ باهم !

و بعد ازمن ،یه خانمی اومد راحت از اون خودپردازه پول کشید کارتشو نخورد !

خیلی عجیبه. بندرت همچین اتفاقایی باهم میافتن. چیکار کردی اونوقت؟

من یبار از مسافرت برگشته بودم.خبر نداشتم پول قبضهارو چند وقته ندادیم.گوشیم شارژ باتریش تموم شد خواستم بزنم برق.دیدم برق نداریم مامور اومده برقمونو قطع کرده.خواستم زنگ بزنم شوهرم که پیگیری کنه دیدم تلفن خونه رو هم قطع کردن

2706