2703
2553
عنوان

بغض گلومو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 37 پست
کجا ازت دفاع کنه در برابر خونوادشو اینا؟

در برابر هیچ کس حتی کسی که ازش بدش میاد من اگه بگم فلان کارو کرده حالا هر کاری حتی خیلی بد میگه تغصیر خودته یا تو با همه دعوا داری

خواهرش تو رو بهم گفت .... گشاد بهش گفتم زنگ زد بهش به آبجیش داشت حرف میزد بهش میگفت منم بهش میگم اشکال نداره!؟ 

تا حالا هزار بار بهم تیکه های جو و واجور انداخته بود اما ایندفعه قشنگ تو روم فهش داد

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند، بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

در برابر هیچ کس حتی کسی که ازش بدش میاد من اگه بگم فلان کارو کرده حالا هر کاری حتی خیلی بد میگه تغصی ...

وااای چه بد،ولی همین الان که نامزدی بشین دودوتا چهارتا کن ببین به درد میخوره یانه،پسفردا مثل من پشیموت میشی

وااای چه بد،ولی همین الان که نامزدی بشین دودوتا چهارتا کن ببین به درد میخوره یانه،پسفردا مثل من پشیم ...

ازدواج کردنم هم یه جورایی با زور خانواده بود من دودل بودم خانوادم پشتم نیستن دلم میخواد خودمو بکشم الان هم زنشم کاملا...

بابام عمرا نمی ذاره من طلاق بگیرم چند بار بهش گفتم 

2720
 اگه راهی نداری که سعی کن بی تفاوت باشی شوهرتو زیاد قاطی نکنی چون پشتت نیس بدتر اعصابت خورد میش ...

مشکلم فقط این نیست مشکل باهاش زیاد دارم 

مثلا با اینکه اولین سالگرد عقدمون بود واسه مناسبت هیچی نخرید مناسبات رو کلا یادش میره یا اصلا چیزی نمیاره یادش هم باشه بهم پول نمیده یه بار فقط بهش گفتم واسم شارژ بریز گفت خوب شد من اومدم گرفتم با اینکه تمام خرجم رو دوش خانوادمه بعد خودش دست و دلباز هم حساب میکنه

روز که اصلا بهم زنگ نمی زنه الکی میگه کار داشتم فقط شبا دو دقیقه حرف میزنه یا پیام میده بعدش هم شب بخیر تمااام

امروز دلم خیلی واسش تنگ شده بود بهش زنگ زدم گفت کار دارم شب ساعت دوازده نصفه شب زنگ زد خوب دوسه دقیقه زیاده وقت بذاره یه زنگ بزنه؟

گردش و تفریح هم که کلا تعطیل....

گلم خوشی اگه اینا نیست پس چیه؟

امشب کلی گریه کردم من هیچکس و ندارم مامانم هم هیچوقت درکم نمیکنه آخه مگه من چند سالمه ؟ موهای سرم داره سفید میشه هفده سالمه

مشکلم فقط این نیست مشکل باهاش زیاد دارم  مثلا با اینکه اولین سالگرد عقدمون بود واسه مناسبت هیچ ...

اینارم به خونوادت گفتی ؟درکت نمیکنن باز،الهی بمیرم برات ،اخه چرا اینجوری میکنه یعنی حس میکنی علاقه نداره بهت!؟باهاش حرف زدی تاحالا مستقیم که بگی چرا سرد رفتار میکنی باهام؟

2714
منم ۱۷سالم بود نامزد کرد م الان بیستو یک سالمه دارم جدامیشم

امیدوارم خوشبخت بشی عزیزم

اینارم به خونوادت گفتی ؟درکت نمیکنن باز،الهی بمیرم برات ،اخه چرا اینجوری میکنه یعنی حس میکنی علاقه ن ...

میگه دوستت دارم ولی بت رفتار هاش نشکن میده که دوستم نداره مامانم هم وقتی میبینه واقعا بهم بدی کرده فوقش میگه بابات هم این جوری بود مردا همه مثل همن

اینارم به خونوادت گفتی ؟درکت نمیکنن باز،الهی بمیرم برات ،اخه چرا اینجوری میکنه یعنی حس میکنی علاقه ن ...

خدانکنه عزیزم

2706