1464
1459
عنوان

بغض گلومو گرفته

318 بازدید | 37 پست

خدایا دیگه نمی کشم دلم داره آتیش میگیره این بغض لعنتی بد جوری نفسمو بند آورده چرا اینقدر زندگی کردن سخته؟ 

دلم میخواد دلمو از تو سینم در بیارم یه کم نوازشش کنم از بس همه بهش بدی کردن از بس زخمیش کردن دیگه نمیکشه حیف که نمیشه...

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473
1334

منم الان کلی گریه کردم. یعنی از صبح حالم خوب بودا امشب یه اتفاقی افتاد کلا حالم گرفته شد

دوستان عاجزانه خواهش میکنم برای شفای خواهرم از ته دلتون یه صلوات بفرستین. فدای همتونم🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
1476
کجا ازت دفاع کنه در برابر خونوادشو اینا؟

در برابر هیچ کس حتی کسی که ازش بدش میاد من اگه بگم فلان کارو کرده حالا هر کاری حتی خیلی بد میگه تغصیر خودته یا تو با همه دعوا داری

خواهرش تو رو بهم گفت .... گشاد بهش گفتم زنگ زد بهش به آبجیش داشت حرف میزد بهش میگفت منم بهش میگم اشکال نداره!؟ 

تا حالا هزار بار بهم تیکه های جو و واجور انداخته بود اما ایندفعه قشنگ تو روم فهش داد

در برابر هیچ کس حتی کسی که ازش بدش میاد من اگه بگم فلان کارو کرده حالا هر کاری حتی خیلی بد میگه تغصی ...

وااای چه بد،ولی همین الان که نامزدی بشین دودوتا چهارتا کن ببین به درد میخوره یانه،پسفردا مثل من پشیموت میشی

وااای چه بد،ولی همین الان که نامزدی بشین دودوتا چهارتا کن ببین به درد میخوره یانه،پسفردا مثل من پشیم ...

ازدواج کردنم هم یه جورایی با زور خانواده بود من دودل بودم خانوادم پشتم نیستن دلم میخواد خودمو بکشم الان هم زنشم کاملا...

بابام عمرا نمی ذاره من طلاق بگیرم چند بار بهش گفتم 

1450