2726
عنوان

عکسمو میزارم بگید چطورم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2844 بازدید | 275 پست
بگو ببینم من چطور میتونم ۶ الی ۷ کیلو بیام پایین.عکستم ندیدم

باید قدو وزنو و سن و دور مچ و میزان فعالییتو بگی 

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=108251957]ی عکس دیگه میزارم   شب ی تاپیک میزنم بیا اونجا یا بیا تو خصوصی 

باشه دوست داشتی درخواست بده یا اینکه اکه تامیک زدی حتما صدام کنی هاااااا😚😚😚

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر
2728
باید قدو وزنو و سن و دور مچ و میزان فعالییتو بگی 

قد ۱۶۵ وزن ۶۸ میخام بشم ۶۰ دور مچ ۱۶

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر
منم همینجور رک بگین😂میرم تو 27سالگی 

دروغ نگو😨😨😨😨

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
منم همینجور رک بگین😂میرم تو 27سالگی 

مگ متولد۷۳نیستی چجوری اونوقت میری۲۷😐😐😐😐😐

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )

من چهره شناسم از بس تجربه دارم تواین زمینه 

_ابروهات خیلی کوتاهه 

یه خط کش بردار بذار گوشه ی بینیت طوری که گوشه چشمت هم.بخوره به خط کش و هر جا که افتاد اونجا باید گوشه ی ابروت باشه 

_برای پلک افتاده خط چشم جالب نیس یا نباید کشید یا خیلییی نازک ویه سایه ی قهوه ای مات باید یه سانت بالای چشمت بزنی در حالی که چشات بازه یه سانت بالا باشه البته و بیشتر رو پایین چشمت باید کار کنی و گوشش 

بینی و لبت هم خوبه پوستتم خوبه رژنه بزن همیشه 

2706