2410
2553
عنوان

عکسمو میزارم بگید چطورم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2844 بازدید | 275 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
حامله😨فکرکردم20سالته.اسفندلازم شدی

بیست و دو سالمه دخترم س ماهشه😄یکم عجله داشتم هم عروسی کردم حامله شدم

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
بیست و دو سالمه دخترم س ماهشه😄یکم عجله داشتم هم عروسی کردم حامله شدم

یه بار دیگه بزار من ندیدم عزیزم

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2714
کلا من هیج کرمی نمیزنم ب پوستم قبل از حاملگیم خچن تا جوش داشتم ولی حامله شدم همونام رفتن خداروشکر&nb ...

حاملگی؟ من فکر کردم مجردی 😐

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
ابرو تیره ام دارم بزارم؟

بگو ببینم من چطور میتونم ۶ الی ۷ کیلو بیام پایین.عکستم ندیدم

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر

ماشالله🌷ابروهات رو خيلي كوتاه ميكني بنظرم.چون موهات تيره هست رنگ ابروت رو  تيره تر كن چند درجه يا اينكه موهات رو روشن تر

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸
بگو ببینم من چطور میتونم ۶ الی ۷ کیلو بیام پایین.عکستم ندیدم

ی عکس دیگه میزارم   شب ی تاپیک میزنم بیا اونجا یا بیا تو خصوصی یت میگم

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
ی عکس دیگه میزارم   شب ی تاپیک میزنم بیا اونجا یا بیا تو خصوصی یت میگم

میشه منم راهنمایی کنین؟؟

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2706