1648
1632
عنوان

عکسمو میزارم بگید چطورم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2692 بازدید | 275 پست
بیست و دو سالمه دخترم س ماهشه😄یکم عجله داشتم هم عروسی کردم حامله شدم

یه بار دیگه بزار من ندیدم عزیزم

نگین۱☝نگین۲✌نگین۳ 👌نگین دنده به دنده🚗،نگین عسل و قنده🎂نگین چرا نمیخنده👧نگین آه💋نگین ماه🌛نگین مثله قناری🐓نگین ماشین فراری🚘نگین آه❤نگین ماه🌛نگین ماه و قشنگه🌝🌜نگین مست و مَلَنگه🍸🍻دلاشون چه قشنگه💛

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

کلا من هیج کرمی نمیزنم ب پوستم قبل از حاملگیم خچن تا جوش داشتم ولی حامله شدم همونام رفتن خداروشکر&nb ...

حاملگی؟ من فکر کردم مجردی 😐

امروز به مامانم گفتم ناهار چی داریم؟                           گفت مروری بر رویدادهای هفته     
ابرو تیره ام دارم بزارم؟

بگو ببینم من چطور میتونم ۶ الی ۷ کیلو بیام پایین.عکستم ندیدم

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر
1613

ماشالله🌷ابروهات رو خيلي كوتاه ميكني بنظرم.چون موهات تيره هست رنگ ابروت رو  تيره تر كن چند درجه يا اينكه موهات رو روشن تر

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

ی عکس دیگه میزارم   شب ی تاپیک میزنم بیا اونجا یا بیا تو خصوصی یت میگم

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

میشه منم راهنمایی کنین؟؟

نگین۱☝نگین۲✌نگین۳ 👌نگین دنده به دنده🚗،نگین عسل و قنده🎂نگین چرا نمیخنده👧نگین آه💋نگین ماه🌛نگین مثله قناری🐓نگین ماشین فراری🚘نگین آه❤نگین ماه🌛نگین ماه و قشنگه🌝🌜نگین مست و مَلَنگه🍸🍻دلاشون چه قشنگه💛
1620

باید قدو وزنو و سن و دور مچ و میزان فعالییتو بگی 

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

[QUOTE=108251957]ی عکس دیگه میزارم   شب ی تاپیک میزنم بیا اونجا یا بیا تو خصوصی 

باشه دوست داشتی درخواست بده یا اینکه اکه تامیک زدی حتما صدام کنی هاااااا😚😚😚

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر

همینجا بگومنم میخام البته بعده زایمانم😉

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍😍😍
1432
باید قدو وزنو و سن و دور مچ و میزان فعالییتو بگی 

قد ۱۶۵ وزن ۶۸ میخام بشم ۶۰ دور مچ ۱۶

منم همینجور رک بگین😂میرم تو 27سالگی 

دروغ نگو😨😨😨😨

1615