1472
1459
میدونم  عزیزم خانواده نامهربان که توسختی ولم کردن بچم فلج مغزیه خیلی بیقراری میکنه  خانه ن ...

درکت میکنم

منم خانوادم ازشون خیلی رنج دیدم‌ ، شوهرمم خیلی اذیتم کرد، اما نکذاشتم کنار تدین خودمو....درحد توانم

اونروز یکی از همکلاسام بود میگفت کل خانوادشو تو تصادف ازدست داده، اما انقد مومنه ک چی بگم، چنددوره تجوید و روانخوانی قران رفته...

خدانگفته خانوادتون خوب نبودن، اطرافیانتون مریض بودن یا مشکل داشتید دیگه مجازید تکالیفتونو انجام ندید....بلکه خوبی انجام اعمال اینه که لااقل ادم ارامش میگیره، لااقل اون دنیاشو میسازه، لااقل خدارو داره.

عزیز مارو هم دعاکن، خدا شفای عاجل بده ب بچه گلت، بهت صبر و امید و توان بده. فکرشو نکن و غصه نخور....بدون امتحانته...میگذره دنیا ...بیخیال خواهرم

هیچ وقت فکر نمیکردم« حوزه علمیه» انقدر جای خوبی باشه !!_من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_من عاشق و معتاد کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس   

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473
[QUOTE=108255479]بگین شاید روی مای  روسیا تاثیر گذاشت[/QU من موقع سزارین از کمربه پایین بیحس ش ...

من چیزی شبیه این عکس دیدم ولی  پل سفید بود بعد دو نفر نوارنی داشتن از پل پایین میومدن برا استقبال 

🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜⚽
بابابزرگ دیگم وقتی من دوسالم بوده مردن و خیلی خیلی ادم خوبی بودن ی روز دختر خالم خوابشونو میبینه و ا ...

مرسی ک گفتی

خداخیرت بده

اره والا منم ازخیلیا شنیدم که رفتگانشون گفتن اینجا نماززززز خیلی مهمه

اصلا نماز قبول نباشه، باقی اعمالو نمی پذیرن....این خیلی مهمه

هیچ وقت فکر نمیکردم« حوزه علمیه» انقدر جای خوبی باشه !!_من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_من عاشق و معتاد کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس   
درکت میکنم منم خانوادم ازشون خیلی رنج دیدم‌ ، شوهرمم خیلی اذیتم کرد، اما نکذاشتم کنار تدین خودمو... ...

مرسی ازهمدردیت وامیدواریت ،نمیدونم اصلا فکر نمیکردم روزی نماز نخونم کفر بگم ولی دیگه بریدم 6 ،7 ساله زجر میکشم همه یاطرافیانم خوشن فقط من زجر میکشم فقط  خدا میدونه خیلی متوسل شدم به خدا واماما ولی ....  

باید ازسمت خدا معجزه نازل بشود  تادلم بازدلم  دل به شود
فرض کنه با گرز دو نفر بزننت ، میشی گوشت کوبیده خالص    

واااای خیلی بدههه

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
1334
من چیزی شبیه این عکس دیدم ولی  پل سفید بود بعد دو نفر نوارنی داشتن از پل پایین میومدن برا استقب ...

چقدجالب 

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁🍀
یعنی خواهر زاده من که امشب فوت شد چون تو سرد خونه هست امشب شب اول قبرش به حساب نمیاد؟ 😭

وای چرا چند سالش بود 

دخترم حاصل عشقمونه عشقی که شعله هاش هرروز بیشتر از قبل شعله ور تر میشه ...خوش اومدی دخترم تو بهترین هدیه ی خداوندی .....دوست دارم عشقم... دوست دارم دخترم 😘😘😘
1474
یعنی خواهر زاده من که امشب فوت شد چون تو سرد خونه هست امشب شب اول قبرش به حساب نمیاد؟ 😭

یا امام حسین..😔😔😔

چرا واس چی فوت شد چن سالش بود؟؟؟؟؟؟؟

الهی بمیرم تسلیت میگم عزیزم غم اخرت باشه غم نبینی دیگه😔😔😔

گاهـی هیچـکس را نداشتـه باشـی بهتـر است..باورکن بعضی ها تنهـا ترت میکننـد....

خدارحمتش کنه 

چندساله بود؟

برایتان اینگونه آرزومیکنم؛آن زمان که درمحشرخدابگویدکه چه داشتی؟حسینسربلندکندوبگوید حساب شد!مهمانمن است....
عزیزدلم من نماز خون بودم یه سالی میشه نمیخونم خیلی فشاررومه 

منم قبلا خیلی مذهبی بودم. چقد نماز و اعمال مستحب و محجبه بودن و ...

ولی انقد بهم فشار اومد، دیگه قاطی کردم. هیچی برام مهم نیس انگار. هی خودمو زور میکنم که باز محجبه بشم یا حداقل نمازمو بخونم، اصلا نمیتونم  

1457