1464
1411

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
یعنی خواهر زاده من که امشب فوت شد چون تو سرد خونه هست امشب شب اول قبرش به حساب نمیاد؟ 😭

اخ عزیزم.تسلیت میگم

چندساله بوده؟؟چرا فوت شده

دیدی گاهی از گرسنگی کلی نون خالی یا بیسکوییتی چیزی میخوری ولی خونه که میای میبینی اینبار غذای مورد علاقه ت رو دارین, ولی تو دیگه سیر شدی و میلی نداری.داستان این روزای من و آرزوهامه, ممکنه بالاخره براورده بشن, ولی خب راستش دیگه بهشون میلی نیست, سیر شدم

اونقدر تو قبر فشارت میدن که شیری که از مامانت خوردی از دماغت میزنه بیرون 

و درباره اعمالت سوال میشه

واسه همین میگن شب اول قبر یه نفر تا صبح بالا سر مرده قرآن بخونه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه.                        ۱۲ کیلو تا ۱۰ آبان شروع >واسه موفق شدنم یه صلوات بفرستید😍😍😍
یعنی خواهر زاده من که امشب فوت شد چون تو سرد خونه هست امشب شب اول قبرش به حساب نمیاد؟ 😭

عزیز دلمممممم...تسلیت میگم😔😔😔😔خدا صبرتون بده....

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)
1444

منکه خیلی وحشت دارم ومیترسم ازمرگ

دیدی گاهی از گرسنگی کلی نون خالی یا بیسکوییتی چیزی میخوری ولی خونه که میای میبینی اینبار غذای مورد علاقه ت رو دارین, ولی تو دیگه سیر شدی و میلی نداری.داستان این روزای من و آرزوهامه, ممکنه بالاخره براورده بشن, ولی خب راستش دیگه بهشون میلی نیست, سیر شدم
13 سالش  هنوز علت فوت مشخص نیست

وااای خدای من چقد ناراحت شدم😢

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)

الکیه  شاید خدایی باشه ولی ادم وقتی میمیره میمیره  .  این دنیا کاری نکرده داریم تقاص پس میدیم .  

این همه ناعدالتی و فقر و ڟلم و چند دین و ایین داشتن به یکی اونقدر میده که غرق شه به یکی اونقدر نمیده تا با خوانوادش خودکشی کنن  بعد شب اول قبر چی هست اصلا ؟  

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
1418
13 سالش  هنوز علت فوت مشخص نیست

الهی بمیرم 

ینی چی علتش مشخص نیس

نگین۱☝نگین۲✌نگین۳ 👌نگین دنده به دنده🚗،نگین عسل و قنده🎂نگین چرا نمیخنده👧نگین آه💋نگین ماه🌛نگین مثله قناری🐓نگین ماشین فراری🚘نگین آه❤نگین ماه🌛نگین ماه و قشنگه🌝🌜نگین مست و مَلَنگه🍸🍻دلاشون چه قشنگه💛
امشب شب اول یکی از نزدیکانم بود رفتم که چراغ بزارم یه نوری دیدم  از دور  رفتم نزدیک ندیدم& ...

نری جهنم اسی..

مرده اسی..

چرا ؟ 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
الکیه  شاید خدایی باشه ولی ادم وقتی میمیره میمیره  .  این دنیا کاری نکرده داریم تقاص ...

با احترام..ولی توی قران راجع به جهنم و بهشت و برزخ و عالم بعدازمرگ آمده..پس قطعا وجود داره

الهیه قمشه ای راجع بهش صحبت کرده. به اشتباه میگن شب اول قبر. در واقع شب اوله مرگه. و فشار قبری در کار نیست. در واقع روح فردی که فوت شده به دلایله وابستگیهای دنیاایی حالا مال یا خانواده یا هرچیزه دیگه ای در کشمکش با جسمشه که برگرده. که ممکنه اصلا یه سریا هیچ وابستگی هم نداشته باشن و روح خیلی راحت مرگ جسمش و قبول کنه. به خاطر همین هم میگن نماز بخونین و براش دعا کنین که راحت تر قبول کنه

ممنون میشم برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین
1450