2737
2734
عنوان

خوردن جگر در بارداری 😐

469 بازدید | 23 پست

سلام شبتون بخیر خانم های گل 

ماه هفتم بارداری هستم و امروز دوسیخ جگر خوردم 

بعدا فهمیدم که ضرر داره 

خیلی نگران شدم 

به نظرتون تو این سن از حاملگی مشکل سازه ؟

تو بارداری اصلا نخورده بودم 

ولی امروز فکر کنم زیاد بود مقدارش😕

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نباید میخوردی تو سه ماه اول اونم دوسیخ الانم اشکال نداره ایشالا ک چیزی نیس

سه ماه اول نیستم 

سه ماه آخرم 😊

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
من شنیدم تا ۵ماهگی ضرر داره خون رو لخته میکنه

خب خداروشکر 😊

آره میگن نباید خورد. منم توی بارداریم خوردم هیچیم نشد

الحمدلله

من این رو از یه ماما پرسیدم قبلا، گفتن بخاطر اینکه ممکنه جگر آلوده باشه و بخاطر ویتامین آ زیادش ممنوعه.ولی یکمش اشکال نداره،۲ سیخ چیزی نیس ک نگرانش بشی، تازه اندام های بچت هم همه رشد کردن دیگ

خواهرم بارداره خیلی تو بارداریش براش سوال پیش میاد از یه خانومه که ماماس سوالاشو میپرسه.

بنظرم خیلی خوبه ماهیانه یه مبلغ کم میده ولی هر چی سوال داره حداقل از کسی میپرسه که اگاهیش بالاس

2706