2726
عنوان

با این دختر عمو همسر باید چه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 208505 بازدید | 453 پست
میترسم بکشن من امکانش میدم عمو بکشم 

کیو بکشن؟ 

7ب به جهنم بکشن

تو که فکر طلاق هستی بزار بشناینش

من حلت بودم زنگ میزدم به بابای دختره 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونجا بری همکاراش هم چهار تا حرف بارت میکنن سست میشی جلو خونوادش و ففامیل ابروشو ببر با یه استوری

اخ باز همه میگن حسش برادرانه بود تو بد فهمیدی مادر شوهرم گفت شوخی بود فکر کن

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
کیو بکشن؟  7ب به جهنم بکشن تو که فکر طلاق هستی بزار بشناینش من حلت بودم زنگ میزدم به بابای د ...

من بکشن 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
2728
خوب اینا میگن من اصلا دلم به برگشت نیست به من باشه الان برام مرده 

بیفکری نکن جانم

الان بهترین فرصته . قهر نباید میرفتی . حالا که رفتی خودتو سبک نکن بشین سر جات ، بگو تا شوهرم جلو چشمم به دخترعموش زنگ نزنه ، و گله نکنه ، من برنمیگردم . 

بگو باید به دخترعموش زنگ بزنه . بگه این بچه بازیا رو بزاره کنار. هر چی بود مربوط به گذشته ست . لطفا دست از سر زندگی من و خانومم بردار .وگرنه براتون بد تموم میشه

بیفکری نکن جانم الان بهترین فرصته . قهر نباید میرفتی . حالا که رفتی خودتو سبک نکن بشین سر جات ، بگو ...

اخ حس تنفر دارم الان ازش😢😭😭😭

بعد شوهرم زنگ زد بود به مامانم که دنیا حالش بده برین خونه ما دیدم مامانم زنگ زد که چت چی شده و... گف ...

باور نکن همشون غلط کردن.. احساس هیچ زنی بهش دروغ نمیگه چیزی هم بخوره اصلا عقلش زایل نمیشه که نفهمه دوروبرش چه خبره اینا همش حرفه.دفعه بعد که مادرشوهرت اس داد بگو اون هرزه رو بنشونین سرجاش باهاش قطع ارتباط کامل کن

باور نکن همشون غلط کردن.. احساس هیچ زنی بهش دروغ نمیگه چیزی هم بخوره اصلا عقلش زایل نمیشه که نفهمه د ...

منم میدونم پاتیل تر از اینم بوده اصلا اینجوری نمیشه😕😩

اگ برادرانه بوده چرا وقتی ب دختره زنگ زدی میگه مهرداد خودش میدونه ب تو چ؟؟؟

اخ نبود ولی میدونم من بگم میگن برادرانه بوده 

منم عصبانی دیدم مامانم اومد دم خونه که چی شده بهش گفتم گفت جمع کن بریم اومدم خونه مامانم باز مادرشوه ...

الان دارم از دست شوهرت موهای سرمو میکنم خود دانی ولی ریگی به کفش شوهرته حالا ببین

الان دارم از دست شوهرت موهای سرمو میکنم خود دانی ولی ریگی به کفش شوهرته حالا ببین

کلا گذشته سالمی هم نداره 😕😔همون طلاق میگیرم اخ دلم ازش بد شکسته 

2706