2726
عنوان

با این دختر عمو همسر باید چه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 208496 بازدید | 453 پست
بعد زنگ زدم دوباره به شوهرم جواب نداد زنگ زدم به دوستش برداشت گفت دنیا خانم دیگه زنگ نزنین شمال کوفت ...

وتو بازم داری به زندگی کردن با این تحفه فکر میکنی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!یعنی سکته کردن زنش انقدر براش بی اهمیته؟بهتره به جای اون دختره هرزه به رفتارشوهرت بیشتر دقیق بشی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با رفتارت و نوع برخوردت که کاملا بی سیاست و اشتباه بود کاری ندارم

امااااا ببخش که اینطور میگم شوهرت خیلی بی غیرته که اجازه میده دخترعموش و دوستش اونطور باهات رفتار کنن و هیچی هم نگه.....

این ماجرا (اگر فقط در همین حد هست و تاحالا تکرار نشده) در حد طلاق گرفتن نیست،ولی باید اونقدر سفت و سخت باشی که کاملا رفتارشو تغییر بده و جلو تو بزنه تو دهن دخترعموش(زدن فیزیکی نه اما برخورد کنه) با اون دوستشم قطع رابطه کنه

یعنی چی که دوست به زن آدم بگه زنگ نزن دیگه کوفتمون نکن😑

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2728
نه بابااااااا

منم همین واکنشو داشتم😳

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
وتو بازم داری به زندگی کردن با این تحفه فکر میکنی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!یعنی سکته کردن زنش انقدر براش بی اهم ...

میخوام طلاق بگیرم اما مشکل این که دفعه پیشم تهدیدم کرد که اگر طلاق بگیری روزگارت سیاه میکنم غلط کرد بعد من دسته کسی بهت بخوره از این چرت و پرت ها و واقعا میدونم در این حد روانی هست 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
اخ فامیل های خودم میبینن بعد چی بزارم دقیقا که برای ابروم بد نشه  

یه راه توی اینستا 6س هر کی رو دوس داری میتونی بزاری ببینه

بعد ک ایستوری کردی برو توی تنظیمات روی عکس سمت چپ

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
از یه آدم تحصیلکرده بعیده واقعا این کارها

چه ربطی داره اونم با پول باباش من خر شدم 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

عذرمیخوام ولی کلا تو این ماجرایی ک تعریف کردین همتون مشکل دارین یکم جنبه و ظرفیتم خوبه بخدا

اون از کارای دخترعموش 

اون ازواکنشای شماا

شوهرتون ک دیگه معرکس

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
یه راه توی اینستا 6س هر کی رو دوس داری میتونی بزاری ببینه

اره خوب اما الان چی بزارم بگم من دارم میرم تو بمون اون هرزه 

عذرمیخوام ولی کلا تو این ماجرایی ک تعریف کردین همتون مشکل دارین یکم جنبه و ظرفیتم خوبه بخدا اون از ...

الان دقیقا من باید تشویق میکردمشون خوب الان این گند زدن 

میخوام طلاق بگیرم اما مشکل این که دفعه پیشم تهدیدم کرد که اگر طلاق بگیری روزگارت سیاه میکنم غلط کرد ...

باردارم هستی؟

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
2706