1600
1541
عنوان

با این دختر عمو همسر باید چه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 204098 بازدید | 453 پست
وای مردم از خنده دمت گرم😂😂😂👌حسوده ی منظور😂😂😂 

قربانت دیگه همه میدونن باید الان چیکار کنی؟ کارت به کارت. شماره کارتم رو میدم بهت. 

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....
این رفتارهای بچگانه و دور از سیاست و بذار کنار لطفا

خوب اینا میگن من اصلا دلم به برگشت نیست به من باشه الان برام مرده 

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
اره خوب اما الان چی بزارم بگم من دارم میرم تو بمون اون هرزه  

نه عکس از استوری اون بگیر، بگو اهر زمون شده مردم از درد بی شوهری افتادن دنبال شوهرای مردم 

جان خودت بزار تا دیگه از این غلطا نکنه 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

انشاالله خدا به دلت آرامش بده و همه چی بروفق مرادت پیش بره... و دخترعموی شوهرت به کلی از زندگیتون دور دور بشه...

برگرد سرخونه زندگیت... کسی چه میدونه اومدی قهر...

یا سامع الاصوات یا مجیب الدعوات یا منجح الطلبات یا قاضی الحاجات
1546

الان عصبانی هستی

هیچ عکس العملی نشون نده و تصمیمی نگیر

صبر کن ۲ روززکه آروم شدی کامل بعد منطقی تصمیم بگیرو برخورد کن اما سفت ومحکم

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
ببین نخای برگردی هم اول یکاری کن دختره ادب شه بعد جدا شو

دلم میخواد دختر شاغل برم اداره اش ابروش ببرم😕😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
نه عکس از استوری اون بگیر، بگو اهر زمون شده مردم از درد بی شوهری افتادن دنبال شوهرای مردم  جان ...

میترسم بکشن من امکانش میدم عمو بکشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان دقیقا من باید تشویق میکردمشون خوب الان این گند زدن 

ن نباید تشویق میکردین ولی کاراییم ک کردین کارای ی ادم عاقل و بالغی ک آمااده ی ازدواج بوده نیس

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
8
میترسم بکشن من امکانش میدم عمو بکشم 

کیو بکشن؟ 

7ب به جهنم بکشن

تو که فکر طلاق هستی بزار بشناینش

من حلت بودم زنگ میزدم به بابای دختره 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم
اونجا بری همکاراش هم چهار تا حرف بارت میکنن سست میشی جلو خونوادش و ففامیل ابروشو ببر با یه استوری

اخ باز همه میگن حسش برادرانه بود تو بد فهمیدی مادر شوهرم گفت شوخی بود فکر کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیو بکشن؟  7ب به جهنم بکشن تو که فکر طلاق هستی بزار بشناینش من حلت بودم زنگ میزدم به بابای د ...

من بکشن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403

بیفکری نکن جانم

الان بهترین فرصته . قهر نباید میرفتی . حالا که رفتی خودتو سبک نکن بشین سر جات ، بگو تا شوهرم جلو چشمم به دخترعموش زنگ نزنه ، و گله نکنه ، من برنمیگردم . 

بگو باید به دخترعموش زنگ بزنه . بگه این بچه بازیا رو بزاره کنار. هر چی بود مربوط به گذشته ست . لطفا دست از سر زندگی من و خانومم بردار .وگرنه براتون بد تموم میشه

بیفکری نکن جانم الان بهترین فرصته . قهر نباید میرفتی . حالا که رفتی خودتو سبک نکن بشین سر جات ، بگو ...

اخ حس تنفر دارم الان ازش😢😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد شوهرم زنگ زد بود به مامانم که دنیا حالش بده برین خونه ما دیدم مامانم زنگ زد که چت چی شده و... گف ...

باور نکن همشون غلط کردن.. احساس هیچ زنی بهش دروغ نمیگه چیزی هم بخوره اصلا عقلش زایل نمیشه که نفهمه دوروبرش چه خبره اینا همش حرفه.دفعه بعد که مادرشوهرت اس داد بگو اون هرزه رو بنشونین سرجاش باهاش قطع ارتباط کامل کن

باور نکن همشون غلط کردن.. احساس هیچ زنی بهش دروغ نمیگه چیزی هم بخوره اصلا عقلش زایل نمیشه که نفهمه د ...

منم میدونم پاتیل تر از اینم بوده اصلا اینجوری نمیشه😕😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1547