1600
1605
عنوان

با این دختر عمو همسر باید چه کرد

204104 بازدید | 453 پست

سلام 

وای خیلی حالم بد شده دلم میخواد بکشمش 

قبل ازدواج من و  شوهرم قرار بود با همین دختر عمو ازدواج کنه 😕😩😩😩

بعد شوهرم میگه نه وکلی دعوا و...

از موقع عروسی ما دختر عمو و عمو و زن عمو کلا لج هستن با من بعد 

امروز دیدم تو اینستا عکس چشم شوهرم گذشته استوری  و روش نوشت بهترین سفر به سلامت💋

اخ شوهرم امروز رفته شمال و منم تو کلوز فرند هاشم یعنی استوری عمومی نبوده 😣😓😓😓

بعد زنگ زدم بهش دعوا ... هستین بگم چی شد و حالا چی کار کنم و به شوهرم و ...

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

اره هستیم 

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم.                                                                                                                             تو به آشوب دلم ثانیه ایی فکر نکن 
1546

اخ اره بگو تازه رفتم تخمه هم بیارم

عاشقتم سپاه❤❤ عاشقتم سردار سلیمانی❤❤ با تمام وجودم دوستت دارم تو زندگیم برای تو بود ک اندازه دریا ها اشک هام سرازیر شد دیگه هیچ کس جاتو نمیتونه بگیره تو رفتی وقتی تورو کشتن ما همه خواب بودیم تو امنیتی بودیم ک تو ساختی برامون و ما هیچکاری نتونستیم برات بکنیم😔😔😔😔😑😑 تو.یه شیر مرد بودی ک در اوج ساده بودن زیباترین بودی افسوسسسس ک دیگه نداریمت.....💔💔💔کاش بعضییا بفهمن سپاه چه کارهای بزرگی انجام داد براشون:جنگ:سپاه.سیل:سپاه.راه سازی سد سازی زلزله دستگیری عبدالمالک ریگی .دستیگیری جیسون رضاییان دستگیری روح الله زم.مبارزه با گروه های تروریستی شرق و غرب...حفاظت فرودگاه ها..حفاظت شخصیتها.مقابله با داعش .حفاظت از مرز های آبی.انتقام از حمله داعش .انتقام از ترور حاج قاسم ❤بازوی پرتوان امام و رهبری:سپاه .هنوزم بگم  ......(((خاهش میکنم یک اشتباه از یک فرد در این سازمان انقلابی و مردمی باعث نشه تا خدمات ارزنده این نهاد مقدس رو فراموش کنیم)))قابل توجه بعضیا🔫🔫🔫🔫🔫

خوب

خدایا خودت کمک کن خانوم خوبی باشم خدا از خودت میخام کمکم کنی خدا خودت کمکم کن خدا فقط خودت              دوستان اگه دوس داشتین صلوات                            بفرستین برای آرامش زندگیم ممنون                            🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺                             
8
عزیزم برو دم خونشون بی ابروش کن جرش بده من بوذم میرفتم...بلند داد بزن فلانی دست از سر شوهرم بردار

ارام تر😐😐😐

عاشقتم سپاه❤❤ عاشقتم سردار سلیمانی❤❤ با تمام وجودم دوستت دارم تو زندگیم برای تو بود ک اندازه دریا ها اشک هام سرازیر شد دیگه هیچ کس جاتو نمیتونه بگیره تو رفتی وقتی تورو کشتن ما همه خواب بودیم تو امنیتی بودیم ک تو ساختی برامون و ما هیچکاری نتونستیم برات بکنیم😔😔😔😔😑😑 تو.یه شیر مرد بودی ک در اوج ساده بودن زیباترین بودی افسوسسسس ک دیگه نداریمت.....💔💔💔کاش بعضییا بفهمن سپاه چه کارهای بزرگی انجام داد براشون:جنگ:سپاه.سیل:سپاه.راه سازی سد سازی زلزله دستگیری عبدالمالک ریگی .دستیگیری جیسون رضاییان دستگیری روح الله زم.مبارزه با گروه های تروریستی شرق و غرب...حفاظت فرودگاه ها..حفاظت شخصیتها.مقابله با داعش .حفاظت از مرز های آبی.انتقام از حمله داعش .انتقام از ترور حاج قاسم ❤بازوی پرتوان امام و رهبری:سپاه .هنوزم بگم  ......(((خاهش میکنم یک اشتباه از یک فرد در این سازمان انقلابی و مردمی باعث نشه تا خدمات ارزنده این نهاد مقدس رو فراموش کنیم)))قابل توجه بعضیا🔫🔫🔫🔫🔫
1563

اقا خدايي دعوا!!!ك فك كنه چه خبره و چ قدر حساسي روش!؟

ي چي در حد بهترين شما تو پرانتز شوهر بنده😂ب زودي بر ميگرده نگران نباش😂ميگفتي گند مي زدي بهش😂

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

حالا چرا بهترین سفر 

یعنی بهترین سفر شوهرت همین شمال هس🤨🤨

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم.                                                                                                                             تو به آشوب دلم ثانیه ایی فکر نکن 
1547