2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستان من در اقدام اين ماه از. نرم افزار سيكل ماهيانه كه دارم و توش روزهاي پريود و تهمك گذاري رو مشخص ميكنه استفاده كردم ، و از كيت هم استفاده كردم، ولي مشكلي داشتم كه اين بود كه وقتي كيت گذاشتم دقيقا روز تهمك گذاري مشخص شده در تقويم دو خط پررنگ داشتم با اينكه شنيده بودم روز تهمك گذاري دو تا خط تست كمرنگ ميشه و من فرداي روزي كه تو تقويم مشخص شده بوداقدام كردم و همون يكبار هم اقدام كردم چون پسر ميخواستم، حالا سوال من اينه كه ايا من روز تخمك گذاريمو از دست دادم يا درست اقدام كردم؟؟؟

دوستان من در اقدام اين ماه از. نرم افزار سيكل ماهيانه كه دارم و توش روزهاي پريود و تهمك گذاري رو مشخ ...

من اینو نمیدونمبرا خودم روز تخمک گزاریم علائمی دارم که کامل متوجه میشم

زیر شکمم کمی درد میگیره ترشح دارم میل جنسیم بیشتره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738
سلام عزیزم میشه منم کمک کنی وزن کم کنم رژیمت چ جوریه

کالری شماری تاپیک بامداد خمار تو همین سایت هست

اونجا تگت میکنم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
باشه عزیزم

تگ نشدی گلم

خودت سرچ کن تاپیک لاغری بامداد خمار استارترش هست