2733
2739
عنوان

مطلقه و دنیای بعد طلاق

583 بازدید | 5 پست

امشب یکمی از زندگیم می‌خوام بگم

من جداشدم بعداز سه سال زندگی ک یسالش عقد و دوسالش سرخونه رفتیم ...

یعنی ۱۹سالگی ازدواج کردم۲۲ جداشدم الآنم ۲۳ هستم

فقط خداروشکر بچه دار نشدم 

من چون ب خواست خودم ازدواج نکردم و تو ماجرا طلاقم همه پشت شوهرم بودن و لهم کردن کلا ضربه روحی سنگینی خوردم 

من میخواستم اوایل عقد جدا بشم ک مانعم شدن و ب اجبار رفتم سرزندگیم و نتونستم شرایط رو تحمل کنم 

حرفی ک مادرم زد روزای درگیر دادگاه(( میخواستی به حرف ما گوش ندی ازدواج نکنی و یا زودتر جدابشی))

باعث شد ک اعتمادمو ب همه از دست بدم .

درگیر رابطه های پوچ شدم بعد جداییم که تا حدودی واسه فرار ازون همه فشارروحی بود ولی ضربه های روحی بدتری خوردم.

خونه پدرم آرامشی ندارم و مدام محدودیت و کنترل و ازونطرفم پول نمیدن زیاد و خسته شدم سربحث اینکه من پول نیاز دارم و دانشگاه رفتن وقتی نمیمونه واسه کار کردن.

موقعیت ازدواج مناسبی بعید می‌دونم گیرم بیاد و یجورایی کلی حسرت ب دلم مونده.

از مردا و علاقشون دل خوشی ندارم حس میکنم دوست داشتنشون مقطعیه. مثل شوهرقبلیم ک با اون همه ادعا شب طلاقمون رفت خواستگاری...

از همه بیزارشدم حتی مادرم ک جلو همه گفت خودم حاضرم واسه دامادم برم خواستگاری دخترم بی لیاقته.

نمیدونم چی می‌خوام ...

با هرکس وارد رابطه میشم فراری ام از طرف و پشیمون میشم چون طاقت اذیت شدن دیگه ندارم 

یه حالت خلسه 

یه بغض سنگین ک بیشتر از چهار ساله دارم باهاش زندگی میکنم 

کاش دعاهای مامان و بابام برآورده میشد و من بچشون نبودم و میمردم

خستم دیگه ... واسه سن من سنگینه تحمل این همه دلشکستگی

من یکی شدم که دیگه خیلی فرق باهام داره سلیقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر زندگیت شبیه منه... متن رو داشتم میخوندم حس کردم خودم نوشتم... من هم پدرم هم مادرم بعد طلاقم کلی حرف پشتم زدن و پیش همه آبرومو بردن منم فقط واگذار کردم ب خدا چون فقط اون میدونست من بی گناهم. من سن 16 سالگی ازدواج کردم 18 سالگی طلاق گرفتم الانم 22 سالمه.منم چهار ساله زندگی برام زهرمار شده‌... ولی ناراحت نباش عزیزم..ماهم خدایی داریم امیدوارم من و شما امثال ما ک این درد رو تجربه کردن یه موقعیت خوب پیدا شه و اونقدر خوشبخت شیم ک هیییییچی از گذشته رو به یاد نیاریم...