2737
2734
عنوان

وای خانم ها توروقران کمک

141 بازدید | 7 پست

۱۲ روزه سزارین کردم دستام باد میکنه بعد ۲ روز میخابع کسی اینطوری بوده کمکم کنید اجرتون با امام حسین

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

اگه غیر عادیه ورمش برو دکتر

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بنظرم برو توی سایت مجله دلگرم،بخش زنان و زایمان و سوالتو بپرس از ی متخصص...

تا فردا جواب میده

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2728
عزیزم بنظرم برو توی سایت مجله دلگرم،بخش زنان و زایمان و سوالتو بپرس از ی متخصص... تا فردا جواب میده

کجا

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
کجا

سرچ کن مجله ی دلگرم 

ی سایتی برات باز میشه

بزن رو بخش پرسش و پاسخ و سوالتو بپرس

اگر جاییش گیر کردی بگو کمکت کنم

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
منم تا دو هفته ورم داشنم دست و پا حتما دکتر برو

خب چیشد رفتی دکتر

2738