2733
2734
عنوان

وای خانم ها توروقران کمک

141 بازدید | 7 پست

۱۲ روزه سزارین کردم دستام باد میکنه بعد ۲ روز میخابع کسی اینطوری بوده کمکم کنید اجرتون با امام حسین

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

اگه غیر عادیه ورمش برو دکتر

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم بنظرم برو توی سایت مجله دلگرم،بخش زنان و زایمان و سوالتو بپرس از ی متخصص...

تا فردا جواب میده

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2728
عزیزم بنظرم برو توی سایت مجله دلگرم،بخش زنان و زایمان و سوالتو بپرس از ی متخصص... تا فردا جواب میده

کجا

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
کجا

سرچ کن مجله ی دلگرم 

ی سایتی برات باز میشه

بزن رو بخش پرسش و پاسخ و سوالتو بپرس

اگر جاییش گیر کردی بگو کمکت کنم

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
منم تا دو هفته ورم داشنم دست و پا حتما دکتر برو

خب چیشد رفتی دکتر

2738