2726
عنوان

لوپوس یا روماتیسم و بارداری

514 بازدید | 14 پست

سلام دوستان.من یک ماه پیش برای بار اول سقط داشتم.به اصرار خودم دکتر برام ازمایش ایمنی نوشت.امروز از ازمایشگاه زنگ زدن که روماتیسم مثبت شده برای اطمینان برم مجدد ازمایش بدم.کلا خودمو باختم.کارم شده گریه کردن.اونایی تجربه ای دارن یا اطلاعاتی دارن ممنون میشم بهم بگین.روماتیسم و لوپوس چه فرقی دارن.خونوادم اصلا درجریان حاملگی و سقطم نیستن.این موضوع هم به کسی نگفتم و اگر خدای نکرده اینجوری باشه نمیخوام به کسی بگم.دارم میترکم از غصه.اصلا امکان داره همه ازمایشام درست باشن و این یکی اشتباه شده باشه؟ شوهرم همش میگه اشتباه شده ولی مگه میشه اخه.من تازه زندگیم به ثبات رسیده بود.ارزوی مادر شدن دارم.

لو پوس یه نوع روماتیسمه. خوبه زود متوجه شدی. ابجی من بعد 4 سقط و مرده زایی متوجه شد

با اجازتون منم مبتلام ولی عین خیالم نیست. و عاااشق بچه داشتنم. 

اصلا به خودت استرس نده اگه واقعا مثبته برو زیر نظر دکتر🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لو پوس یه نوع روماتیسمه. خوبه زود متوجه شدی. ابجی من بعد 4 سقط و مرده زایی متوجه شد با اجازتون منم ...

خواهرتون باردار شد؟ خودتون چی؟ باردارید؟ ما سابقه نداشتیم تو خونوادمون.چرا اینجوری میشه؟ شما باهمین ازمایش خون متوجه شدین؟

2728
خواهرتون باردار شد؟ خودتون چی؟ باردارید؟ ما سابقه نداشتیم تو خونوادمون.چرا اینجوری میشه؟ شما باهمین ...

ما تقریبا کل خونوادمون دارن😂

ولی درجه بندی داره

هر چه زودتر متوجه بشین بهتره

من چون مشکلات دیگه دارم اول دارم داروهای دیگه ام رو میخورم ببینم دکتر کی بم بگه باردار بشم

دکترم بم گفت اگه تو بارداریت مشکل بود بهت اسپرین میدن جلو سقط رو بگیره احتمالا شمام چون سابقه داشتی همین کارو انجام میدن🤗😊

ما تقریبا کل خونوادمون دارن😂 ولی درجه بندی داره هر چه زودتر متوجه بشین بهتره من چون مشکلات دیگه ...

مشکلتون چیه؟ یعنی مشکل جسمی خاصی دارین؟ ببخشید خیلی سوال میپرسم.خواهرتون باردار شد؟ فقط اسپرین میدن؟ من شنیدم کورتون و... باید خورد

مشکلتون چیه؟ یعنی مشکل جسمی خاصی دارین؟ ببخشید خیلی سوال میپرسم.خواهرتون باردار شد؟ فقط اسپرین میدن؟ ...

کم کاری تیرویی شدید و کم خونی شدید. ن جسمیه خاصی ندارم. خواهرم دیگه پی گیری نمیکنه. باردارم میشه ولی معمولا سقط میکنه دیگه چندین ساله نمیره دکتر ولش کرده. والا به دکترم توضیح دادم گفت آسپرین میدن. نگران نباش عزیزم توکلت به خدا باشه. 

اخه منم نمیدونم از کی این مشکلو دارم که الان اونم با ازمایش و به اصرلر خودم فهمیدم

منظورم از اینکه زود فهمیدین یعنی قبل از چند سقطه. چون وقتی سقط مکرر باشه این آز رو میدن. سقطم دیگه ضررای خودشو داره. این  مانع سقطای بعدیه شما میشه

من میدونم که جاریم روماتیسم داره

اصلا نمیدونم چی هست

ولی بچه دار شده و الان بچش نزدیک یک سالشه

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
2706