2410
2553
عنوان

بی حالی نوزاد

5678 بازدید | 17 پست

نوزادم شونزده روزشه خیلی بی حاله  همه اش خوابه وقتیم چندلحظه بیدارمیشه شیربخوره بابی حالی میخوره خیلی شله زودم میخابه بنظرتون مشکلی داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اتفاقاشبااصلا نمیخابه فقط روزا بیحالع

طبیعیه عزیزم نوزاد من که برای همون شیر هم بلند نمیشد اصلا تا ۵۰ روز میخوابید فقط هر چی ماساژش میدادم صورتشو خیس میکردم جوراباشو درمیاوردم بیدار نمیشد انقدر اون اوایل خوابید و بیدار نشد که زردیش از نخوردن شیر رفت بالا اما حالا بیا ببین چه خواب سبکیه

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
هردوساعت شیربهش میدم نهایت سه ساعت..شیرم خوب میخوره بیرون رویشم خوبه فقط حال نداره

خوب شیر می خورن می خوابن دیگه خوبه. 

ولی اگر خوب شیر نخورد یا ادرار نکرد اون موقع نگرانی داره

هردوساعت شیربهش میدم نهایت سه ساعت..شیرم خوب میخوره بیرون رویشم خوبه فقط حال نداره

عزیزم پسرت خابش نرمان شده؟؟من بچم 7 روزشه و شیرخودمو تا دیروز میخورد الان بیحاله شیشه میخوره ولی سینمو نمیگیره همش بیحاله و خوابه.نگرانم دکتر گفت احتمال عفونت هست خیلی ضعیفه زردیش بالا بود بستری شد بیمارستان الان میگن امکان داره بدنش عفونت داشته باشه

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
سلام عزیزم مشکل پسرتون چی بود؟خوب شد؟

عفونت داشت عزیزم الان ۲ سالشه اونموقع ۱۴ روز بستری شد

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2706