2703
2553

سلام من یه دختر دارم که دیونه بچه هاس عاشق نی نی و کل بچه های مردم هستش هر جا بچه باشه این ما رو ول میکنه میچسبه به اونا و هی غر میزنه که چرا خدا به ما نی نی نمیده من تنهام .... الان نزدیک پنج سالشه طفلی از سه سالگی میگه من تنهام آجی میخوام ... ازینور خودمم قبلا همین تصمیمو داشتم که سریع بچه دوم بیارم که همبازی شن با هم ولی شوهرم... بزور راضی ش کردم برا بچه اول چقدم از،خانوادش حرف شنیدم که فکر میکردن من بچه دار نمیشم ... الان عاشق دخترمونه اما بخاطر مشکلات خانوادش همش عصبیه و حوصله بچه نداره... راضی ش کردم برای بچه دوم اما میبینی یدفه میزنه زیرش بهونه میاره میخواد به تاخیر بندازه اصلا تو روابطشم خیلی سرد شده دیر به دیر ما با هم نز دی ک ی داریم افسرده شدم بابت این موضوع 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

خب بپرس دلیلش چیه ک میگ ن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
به نظرم اول نگران رابطت با شوهرت باش نه بچه دوم. تو این اوضاع بچه دومم نیاوردی نیاوردی

دقیقا

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

منو کلی از،اهدافم دور کرده .. منم دوست دارم برا بچه دار شدن اون بگه، بگه بیا نی نی بیاریم و ازین حرفا نه همش من بگم اینجوری خدای نکرده بعدا کم اوردم میگه خودت خواستی نمیدونم چکار کنم واقعا بعضی وقتا منصرف میشم اما من منصرف شم دخترمو چکار کنم طفلی یکی میخواد کنارش خیلی هم پارک و اینور اونور میبرمش اما باز،تو خونه میگه چرا من تنهام

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2714

تا وقتی شوهرت صدرصد اماده نیست اقدام نکن

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

خب وقتی اون نمیخواد چرا اصرار داری لابد توانایی نداره تو این فشار اقتصادی چرا گیر میدی بهش  مثلن بچه ها چه گلی میزنن ب سر ادم  شوهرتم یکم درک کن ....

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

عزیزم تجربه ثابت کرده وقتی راضی نیس اصرار نکنی بهتره

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

میدونم دوست داری ولی همسرت هم باید شرایطشو داشته باشه.یجوری ارومش کن که حرفای خونوادش از یادش بره بدونه تورو داره و پشتشی،اینجوری هم سرد میشه

بزار ارامش داشته باشه پدرشدن مسئولیت سنگینیه

سلام خانومی.منم ی بچه دارم سه سالشه.خیلی دوس دارم بچه دوم بیارم .شوهرم ولی نمیخواد.اونم سرد مزاج هس.روابطمون کمه.جلوگیری نداریم‌گفتم قرص میخورم الکی. ولی چم .رابطه باید زیادباشه تا ی بارش بشه خو 

منو خواهرمم یه مدت التماس مامانمو میکردیم بچه بیاره

کلی دعا میکردیم

اخر مامانم رفت دوتا عروسک ازاین نینیا تازه مد شده بود

خرید با پستونک واقعی

دهنمون بسته شد😁

بچه ها رو جدی نگیر و پرو بال به احساساتش نده

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
منو کلی از،اهدافم دور کرده .. منم دوست دارم برا بچه دار شدن اون بگه، بگه بیا نی نی بیاریم و ازین حرف ...

مهد بنویسش.ژیمناستیک.کلاس نقاشی وقتشو پر کن

بیچاره لابد حوصلش سر میره فکر میکنه خواهر داشتن تنهاییشو پر میکنه

2706