1619
1632

سلام من یه دختر دارم که دیونه بچه هاس عاشق نی نی و کل بچه های مردم هستش هر جا بچه باشه این ما رو ول میکنه میچسبه به اونا و هی غر میزنه که چرا خدا به ما نی نی نمیده من تنهام .... الان نزدیک پنج سالشه طفلی از سه سالگی میگه من تنهام آجی میخوام ... ازینور خودمم قبلا همین تصمیمو داشتم که سریع بچه دوم بیارم که همبازی شن با هم ولی شوهرم... بزور راضی ش کردم برا بچه اول چقدم از،خانوادش حرف شنیدم که فکر میکردن من بچه دار نمیشم ... الان عاشق دخترمونه اما بخاطر مشکلات خانوادش همش عصبیه و حوصله بچه نداره... راضی ش کردم برای بچه دوم اما میبینی یدفه میزنه زیرش بهونه میاره میخواد به تاخیر بندازه اصلا تو روابطشم خیلی سرد شده دیر به دیر ما با هم نز دی ک ی داریم افسرده شدم بابت این موضوع 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613
به نظرم اول نگران رابطت با شوهرت باش نه بچه دوم. تو این اوضاع بچه دومم نیاوردی نیاوردی

دقیقا

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

منو کلی از،اهدافم دور کرده .. منم دوست دارم برا بچه دار شدن اون بگه، بگه بیا نی نی بیاریم و ازین حرفا نه همش من بگم اینجوری خدای نکرده بعدا کم اوردم میگه خودت خواستی نمیدونم چکار کنم واقعا بعضی وقتا منصرف میشم اما من منصرف شم دخترمو چکار کنم طفلی یکی میخواد کنارش خیلی هم پارک و اینور اونور میبرمش اما باز،تو خونه میگه چرا من تنهام

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

تا وقتی شوهرت صدرصد اماده نیست اقدام نکن

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

خب وقتی اون نمیخواد چرا اصرار داری لابد توانایی نداره تو این فشار اقتصادی چرا گیر میدی بهش  مثلن بچه ها چه گلی میزنن ب سر ادم  شوهرتم یکم درک کن ....

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
1614

میدونم دوست داری ولی همسرت هم باید شرایطشو داشته باشه.یجوری ارومش کن که حرفای خونوادش از یادش بره بدونه تورو داره و پشتشی،اینجوری هم سرد میشه

بزار ارامش داشته باشه پدرشدن مسئولیت سنگینیه

سلام خانومی.منم ی بچه دارم سه سالشه.خیلی دوس دارم بچه دوم بیارم .شوهرم ولی نمیخواد.اونم سرد مزاج هس.روابطمون کمه.جلوگیری نداریم‌گفتم قرص میخورم الکی. ولی چم .رابطه باید زیادباشه تا ی بارش بشه خو 

منو خواهرمم یه مدت التماس مامانمو میکردیم بچه بیاره

کلی دعا میکردیم

اخر مامانم رفت دوتا عروسک ازاین نینیا تازه مد شده بود

خرید با پستونک واقعی

دهنمون بسته شد😁

بچه ها رو جدی نگیر و پرو بال به احساساتش نده

آراستگی و دوست داشتن😍گزارش روزانه🎀 لا حول و لاقوه الا بالله هو العلي العظيم💜
منو کلی از،اهدافم دور کرده .. منم دوست دارم برا بچه دار شدن اون بگه، بگه بیا نی نی بیاریم و ازین حرف ...

مهد بنویسش.ژیمناستیک.کلاس نقاشی وقتشو پر کن

بیچاره لابد حوصلش سر میره فکر میکنه خواهر داشتن تنهاییشو پر میکنه

1641

خب عزیزم حق داره... واقعا شرایط سخت شده. هزینه ها رو در نظر بگیر. مگه اینکه وضع مالیتون خیلییییی خوب باشه. در ضمن بچه ها ممکنه خیلی چیزا دلشون بخواد مثلا دختر من میگه یا بچه یا توله سگ!! مگه باید به حرفش گوش بدم؟!! اونا بچه ن درکی از شرایط و وضعیت ندارن ما باید براشون توضیح بدیم که یه چیزایی هرگز یا فعلا امکان پذیر نیست.... در نهایت اینکه اگه همسرت راضی نباشه بعدش به مشکل برمیخوری و هیچ توقع و انتظاری نمیتونی ازش داشته باشی و کلا دست تنها می مونی.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...

چند روزه کارم شده گریه ... بخاطر رابطمون ... بهشم گفتم یه کلیپ خارجی نشونم داد که نشون میداد کم کم زوجین رابطشون کمرنگ میشه وبجاش اعتماد پررنگ میشه اما منو قانع نکرد چه ربطی داره من دوست دارم همیشه عاشقانه باشه زندگیم برا بچه هم مشکلات خانوادش سردش کردن باباش فوت کرد دو سال افسرده بود بعدش برادرش طلاق گرفت اینم کلی ناراحت ... یعنی باید زندگی من چند سال بخاطر دیگران عقب بیفته

من چون بجه اولم دختره شوهرم از الان داره برای دومی که پسر بشه برای سه سال دیگه برنامه ریزی میکنه حالا نی نی مون هنوز به دنیا نیومده😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.میشه برای نی نی صلوات بفرستی😍
منو کلی از،اهدافم دور کرده .. منم دوست دارم برا بچه دار شدن اون بگه، بگه بیا نی نی بیاریم و ازین حرف ...

الان اغلب بچه ها تک فرزندن...

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
1639