1619
1632

من توتاپیکی که یه نفرمیادازسردلسوزی به اسی یه حرفی میزنه بعد یه خودشیرین میاد میگه( قضاوت نکن زمین گرده  ) خیلی بدم میادبنظرم خیلی کلیشه ای شده دیگههه😁🙂

الهم صل علی محمد وال محمد

عضویتت مبارک 

خوب باشی باهات خوبم. چطوری توو مجازی هم حسادت میکنین لامصباااا😂جواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂

جمع شید بگم 

دوستان عنچوچک معنی بدی نداره اسم یه آجیله ناراحت نشین یوخ                                   با دوست پسراتون میرین شمال؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم  اصن چجوری شماها عاشق میشین من فقط گشنم میشه  

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522
8

از اسی  گفتنش بدم میاد اه...

اولین بارم خودم گفتما  ولی بعدش  افتاد دهن همه  حالا میبینم چقد مسخره اس   اسی😫

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
1641
1645